СДА

Виев Фулл Версион: Решити Странице све забрљао



Snake
07-02-11, 01:37
Управо сам поново инсталирати ову мод, желео је да покуша поново, са мање земље да ли оптерећење боље.

Али сваки преведено страница је забрљао, не подножје, поруке све збркан, повезује све забрљао.

Икакву идеју шта би узрок тога, морао сам да деинсталирам јер је укупан неред.

Им 100% сам пратио упутства, инсталиран сада толико пута.

Понекад странице ће бити у реду, онда освежите и све у реду.

kamilkurczak
07-02-11, 11:13
здраво,
Био сам на вашем сајту, али имате вБЕТ онемогућио сада. Волео бих да Цхек он сам тако да вас молимо пошаљите ми пм ФТП и админцп приступ јер сада не знам шта је узрок овог проблема.

Хвала

Snake
07-02-11, 13:07
Ок, компјутерска Јуице - Форум - Бесплатно рачунар Помоћ, ИТ подршка ог Репаратионер (хттп://ввв.цомпутер-јуице.цом/форумс/да/)

Молимо Вас да погледате и реприза брзо, ја донт ванна леаве омогућен овако.

Хвала.

kamilkurczak
07-02-11, 13:15
ок направио сам екранима са вашег форум и ја сачуване сајт извора у да поднесе.
Приметио сам да је то питање на главну страницу и на форумима страница (не у теме) зар не?
Ја ћу покушати да пронађе разлог овог питања.

Молим вас - покушајте да обришете кеш.
Да ли мењате неке шаблоне или не?
Можда имате инсталиран нови мод?

Snake
07-02-11, 13:18
Се дешава у теме превише.

Хвад ер ден бедсте бесплатно ЦД брӕндинг софтвер? - Компјутерски Јуице (хттп://ввв.цомпутер-јуице.цом/форумс/да/ф52/вхатс-бест-фрее-цд-бурнинг-софтваре-31441/)

Сличне теме и подножја сломљен, датуме у погрешним местима, Сигс све забрљао.

Напомена Овај свеже инсталације, свеже отпремили датотеке за ВБ вБСЕО и вбет, стандардне конфиг опције.

Могу да онемогућим сада?

kamilkurczak
07-02-11, 13:23
ок Можете да онемогућите. Ја ћу анализирати ове податке

Snake
07-02-11, 15:46
Ок хвала, радујемо се вашем одговору / поправити.
Живели!

Snake
08-02-11, 02:52
Здраво, само запитао да ли имате више информација?

kamilkurczak
08-02-11, 14:23
здраво,
Веома је тешко наћи решење када не могу га репродуковати на мом тесту форуму. Имам само екране и сајт извора, али морам да погледам у на форум код (јер је то специфично само за форум).
Прво желим да АКС Мицхаł о овом питању. Можда је знате добро решење.
Наравно да бих желео да вас питам о вашем админцп и ФТП приступ (премијер) - то ће бити од велике помоћи.

Хвала

Snake
08-02-11, 19:36
Могу да се придржавате свих инструкција, ИМ нерадо дају админ приступ.

Трчим ово мод пре него што и то је у реду, недавно је додата захваљујући / попут одбране и активности / бодова мод.

Јавите ми.

kamilkurczak
09-02-11, 10:03
здраво,
Можете омогућити сада наши мод - само омогућити вбет и након тога идите на админцп-> вБЕТ-> заставе и заставе постављен место на Прилагођено.

Након тога:
-ВБЕТ је омогућен и могу га користити
-Заставе не показује и сви корисници не могу да користе наше одбране.


Друго, како могу да видим на свом екрану - Имате погрешне резултате од Гоогле-у кеш меморију и имате садржај преселио. Имамо решење како да се блокира погрешне резултате од Гоогле-а (да ли ће бити укључене у следећу реласе)

Могу вам дати брзо решење:

1. отворен и направите копију ове датотеке:
Форум роот / инцлудес / вбентерприсетранслатор_фунцтионс.пхп

2. у овом фајлу наћи ову линију:

if ($useCache && $wasTranslated && $translatedSize == $translationEncodedTextsSize) {

3. Пасте пре ове линије:

if (!$wasTranslated || $translatedSize != $translationEncodedTextsSize) {
define('VBET_DONT_WRITE_GUEST_CACHE', true);
}

4.. сачувати
5. Обриши све кеш
6.. Тестирајте га!

Овај код би требало да блокира погрешне резултате од Гоогле-а. И као што сам раније написао - омогућите и подесите вБЕТ заставу место обичају

Snake
09-02-11, 12:06
Ја поново инсталирати у њему све као да ради добро.

Послао сам своју апликацију код измене за сваки случај.

Хвала.

kamilkurczak
09-02-11, 13:10
здраво,

Хвала за потврду. Као што сам написао у мом претходном пост - погрешне резултате од Гоогле-у кешу, покушајте да се све промене у вашем коду из мог претходног пост.

Хвала

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1