СДА

Виев Фулл Версион: Решити Како да будем сигуран да је пописан?



garyopa
30-11-10, 16:56
Питао сам се да ли постоји начин да се открије да ли мој сајт бити правилно пописан у свим различитим језицима?

Ја ради велики мешавина софтвера, вБуллетин, вбуллетин в3.8.6, вБадванцед, и наравно Вбет В3.5

И ја имам сајт свих инсталираних унутар "блог" директоријум ништа у корену.

Ја сам све моје преусмерења раде мислим, тако да људи могу прегледати страну са вестима (цмпс_индек.пхп) фино на различитим језицима, а главни форумима (индек.пхп) у реду.

Али како могу да проверим да ли свет полако пузи све моје 500.000 УРЛ-а (које су првобитно биле на енглеском, сада у свим различитим језицима, и на насловној страни (цмпс_индек) и блог теме.

Ја тек треба да инсталирате најновију вБСЕО Ситемап в3.0, желим да се уверите ствари раде фино, а затим погледајте све да је у мешавину софтвера без проблема.

mateuszr
01-12-10, 09:35
Нисам сигуран, ако је то, оно што тражите, али покушајте Гоогле алатке за вебмастере (ввв.гоогле.цом/вебмастерс/тоолс/).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1