СДА

Виев Фулл Версион: Здраво, вБЕТ ради за ове!



El Caballo
22-09-10, 17:05
Здраво, ми користимо вБЕТ фор вБуллетин 4.0.5 и ради са најновијим верзијама додаци у Наш сајт!

Турнири и лестве
ВБоокие
ВБ Кредити Делуке

Ми користимо више од 25 додатака, а до сада вБЕТ ради са свим. Ми имају проблема са ПхотоПост Про-а, али је вероватно нешто радимо погрешно. Ја ћу питати моје ко-оснивач, ако је у реду дати линк овдје, тако да можете видети. И ми смо обичај коже стил и подразумевани ВБ4 стилу. : Д

vBET
22-09-10, 23:10
Имамо интеграције упутства за протопост Про - на жалост не подржава глобал_цомплете кука, па је потребно посебно интеграције кораке, али лукав и описао, изводљиво и потврдио са радом, када се на одговарајући начин:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1