I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 6 e 6

Thread: Uninstall Error

Shiko Hybrid

E Mëparshme Post Previous Post   Next Post Tjetër Post
  1. #1
    Anëtar
    Antarësuar
    Nëntor 2009
    Postime
    75

    Default Uninstall Error

    Text automatically translated from: German to: Albanian
    Translated text
    Që unë kaloi në vB4, kohë të shkurtër vbet kam uninstalled.

    Megjithatë, kur uninstalling baza e të dhënave nuk janë fshirë tavolina?
    Original text

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Të gjitha tabelat cache duhet të fshihet gjatë un-install. Nëse juaji nuk ishte fshirë atëherë ajo është një bug atje. Ne do të hetojë atë. Ju lutemi të hiqni ato tabelat dorë nga disa klienti MySQL.

  3. #3
    Anëtar
    Antarësuar
    Nëntor 2009
    Postime
    75

    Default

    Text automatically translated from: German to: Albanian
    Translated text
    Mirë, faleminderit

    Pra, në mesin e marsit mund të prisni vB4 version ?
    Original text

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Ne jemi të përparuar shumë në vBET4. Në këtë moment gjërat më janë duke punuar. Ne kemi probleme pak me mbështjellës / unwrapping tekst, përkthimi i URL për IE (e cila injoron atë pjesën tjetër të botës kanë si standart ) Dhe stuff like that.

    Versioni i parë për vBET4 do të mbështesë vB4 pastër. Atëherë ne do bërë në periudhë të shkurtër liron 2 kohës së re e cila do të rregulluar mete eventuale dhe për të shtuar mbështetjen për: 1. vB4 CMS + Blog, 2. vBulletin 3.5

    Pra, mars, ne do ta mbështesim atë edhe në qoftë se unë nuk mund t'ju jap ndonjë datë të caktuar

    Lirimin e parë të vBET4 duhet të jetë në fillim të marsit, ndoshta edhe në fund të shkurtit

  5. #5
    Anëtar
    Antarësuar
    Nëntor 2009
    Postime
    75

    Default

    Text automatically translated from: German to: Albanian
    Translated text
    Mirë, faleminderit


    Që unë të përdorni vB4 CMS vBulletin blog + 3,5 dhe unë ndoshta do të duhet të prisni pak
    Original text

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Ne nuk ishim në gjendje për të riprodhuar këtë çështje. A ka dikush mund të konfirmojë se ende ekziston në versionin e ri? Unë e di se ajo mund të jetë e vështirë sepse kërkohet që të uninstall produktit, në mënyrë që të mos e provoni në forum të vërtetë, por ndoshta ne shembull test.

    Sepse ne nuk jemi në gjendje për të riprodhuar atë, në qoftë se ne do të merrni asnjë konfirmim se ai është ende aktuale, çështja do të mbyllet.

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

  • Ju mund të mos postoni tema të reja
  • Ju mund të mos Përgjigje pas
  • Ju mund të mos Postimi attachments
  • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
  •