I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 9 e 9

Thread: 500 error

  1. #1
    Anëtar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    38

    Default 500 error

    Hi
    Unë të merrni një gabim 500 kur duke përdorur Googles v2 API dhe API microsoft. A keni ndonjë mendime drejt shkaku?

    faleminderit

  2. #2
    Anëtar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    38

    Default

    dy googlev2 dhe provë fotografi microsoft gjenerojë 500 gabime.

  3. #3
    Pension;)
    Antarësuar
    Gusht 2011
    Postime
    441

    Default

    Hi,
    -Kur të shkoj në url tuaj, dhe të fillojnë përkthimin unë nuk mund të shoh ndonjë gabim
    -Mund të ju lutem kaluarën këtu rezultatet e provimit?

  4. #4
    Anëtar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    38

    Default

    Quote Postimi origjinal është bërë nga r.dziadusz View Post
    Hi,
    -Kur të shkoj në url tuaj, dhe të fillojnë përkthimin unë nuk mund të shoh ndonjë gabim
    -Mund të ju lutem kaluarën këtu rezultatet e provimit?
    Nah ata janë vetëm duke dështuar përsëri për të treguar tekstin origjinal. Në qoftë se unë të kthehet në Microsoft dhe Gv2, kjo është 500 gabime everytime. shikoni / test /

  5. #5
    Pension;)
    Antarësuar
    Gusht 2011
    Postime
    441

    Default

    Së pari të vënë në provë dosjen tuaj rrënjë dosjen tuaj forum, se drejtuar atyre, në qoftë se gabim 500 apears përsëri unë do të duhet për të kontrolluar atë në vend, ose ju mund vetëm rërë mua error php shkrimet

    në url tuaj: talkfinance.net / JA / unë mund të shoh disa tekst përkthyer, është coused nga transaksioni të pjesshme (lexoni më shumë këtu)
    Por nëse ju jeni duke përdorur Google API v2 ju mund të vendosni limitet tuaja, ndoshta ju vendosni të gabuar Google kyç API v2, pas drejtimin testin ne do të dimë atë për sigurt

  6. #6
    Anëtar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    38

    Default

    Kuota është e mirë në Gv2 tani, shumë përkthime të pjesshme. Sa më shpejt që unë të kthehet në M $ kam marrë gabim 500. Fotografi provë të kandidojë gjobë.

  7. #7
    Pension;)
    Antarësuar
    Gusht 2011
    Postime
    441

    Default

    upload-herë dosje?
    Mund të ju japin të plotë log gabim, ose në qoftë se ju nuk mund të ju lutem detajet qasje PM, kështu që unë do të jetë në gjendje për të kontrolluar atë në vend

  8. #8
    Anëtar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    38

    Default

    Po unë ngarkuar dosjen upload-herë, ndjekur udhëzimet e përmirësuar dhe aplikuar cilësimet e konfigurimit të reja.

  9. #9
    Pension;)
    Antarësuar
    Gusht 2011
    Postime
    441

    Default

    Si unë shoh testi microsoft juaj nuk ka treguar ndonjë gabim, tani unë nuk e di pse ajo nuk punon vetëm në përkthimin microsoft, coudl ju lutem të krijuar një llogari provë për FTP tuaj dhe PM mua?

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

  • Ju mund të mos postoni tema të reja
  • Ju mund të mos Përgjigje pas
  • Ju mund të mos Postimi attachments
  • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
  •