I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 7 e 7

Thread: vBET 3.5.1 nuk retranslating kur në dispozicion

  1. #1
    Senior Member
    Antarësuar
    Shtator 2010
    Postime
    256

    Default vBET 3.5.1 nuk retranslating kur në dispozicion

    Hi, unë kam shumë versionin më të fundit të vBET unë të gjeni se në qoftë se ju keni arritur kufirin tuaj për përkthim ose një përkthimi nuk është në dispozicion tregon se gjuhën origjinale, por kur përkthimet janë në dispozicion përsëri ajo nuk përkthehet këtë post, një shembull mund të jetë gjetur këtu PRITJES në ekran EXCEL VBA / PANTALLA DE EN ESPERA VBA EXCEL mesazhin e parë është papërkthyera dhe pas tjetër nga përdoruesi është përkthyer!

    Nëse doni të hidhni një sy pm mua dhe unë do të jep juve akses të përdoruesit, si mysafirë vetëm mund të Shiko mesazhin e parë.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Ju lutemi të dhënat e qasjes PM. Ne do të kontrollojë atë.

    Gjithashtu ju lutem vini re se si u njoftua në shtyp e fundit ata nuk janë optimizuar ende. Këto janë versionet BETA i cili u lirua shpejt për shkak se ishte e rëndësishme që të reagojnë shpejt ndaj ndryshimeve në anët e ofruesve të përkthimit. Tani për tani ne jemi duke punuar që të zgjedh atë.

    Going back to çështjen tuaj - unë kam për të parë se si duket. Kjo është me të vërtetë e çuditshme se mesazhi më parë nuk është përkthyer dhe një tjetër është. Unë shoh këtu 3 skenarë:
    - Të metash në vBET
    - Ofruesi nuk ishte në dispozicion, dhe mesazhi i ardhshëm ishte tashmë kopje, sepse ju keni njëjtin tekst në fije të tjera
    - Provider ishte në dispozicion, kur përkthimi ka filluar, mesazhet në gjuhë të ndryshme janë përkthyer e parë (BBCode është vlerësuar në nivel vBulletin) dhe kur të fillojë përkthimin vBET pjesa tjetër e faqes keni arritur kufirin në mënyrë provider u bllokua. Ai mesazh që është përkthyer në gjuhë të ndryshme (të përdorura lang BBCode) se do të jetë shkaku.

    Ende këtë unë duhet të shoh dhe të shikoni se çfarë është me të vërtetë ndodh tani unë nuk mund të shihni se çfarë është me të vërtetë ndodh atje.

  3. #3
    Senior Member
    Antarësuar
    Shtator 2010
    Postime
    256

    Default

    Hi Michael i kanë pm së juve akses, unë mund të ju jap admin ftp dhe të plotë në qoftë se keni nevojë për të

  4. #4
    Senior Member
    Antarësuar
    Shtator 2010
    Postime
    256

    Default

    Në kohën e përkthimit i ka kufizuar numrin e shkronjave të vendosur për 300.000 unë jam deri në 100.000 tani, sepse kostoja është shumë më të lartë, por jam i gatshëm për të rritur kufirin për ndonjë provë që ju kërkoni.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Unë kam qenë atje - ju lutem shikoni PM - kam nevojë për më shumë informacion (pas të saktë dhe përkthimi i saktë - më dhatë lidhen tek faqja e nuk janë të përkthyera).

  6. #6
    Senior Member
    Antarësuar
    Shtator 2010
    Postime
    256

    Default

    Shpjegimi i dhënë në PD

  7. #7
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Sipas informatave në PD thread është ndryshuar për herë me dorë dhe kjo nuk është e dukshme sot. Pra, - kur të ndodhë përsëri ju lutemi shkruani në fije ekzistues. Unë do të shënojë të zgjidhet për tani (pasi ne nuk kemi çështjen tani) dhe rihapur, kur ju do të gjeni diçka të tillë. Gjithashtu, nëse aty ku lang BBCodes atëherë ndoshta ka ndodhur ajo që unë e përshkruar më parë - lang u përkthye gjatë Faqe e Gjeneruar (BBCode vlerësuar nga vBulletin) dhe kur filloi të përkthyer vBET Page generated keni arritur kufirin dhe ofruesi refuzon të përkthimit. Unë nuk mund të verifikojë tani - kjo është teoria vetëm. Ne do të kthehen këtu, kur ju të gjeni fije të ngjashme.

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

  • Ju mund të mos postoni tema të reja
  • Ju mund të mos Përgjigje pas
  • Ju mund të mos Postimi attachments
  • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
  •