I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Faqe 2 e 2 FirstI parë 12
Results 11 te 16 e 16

Thread: 404 në ver 3.4.1

  1. #11
    Pension;)
    Antarësuar
    Gusht 2011
    Postime
    441

    Default

    Dërgo mesazh personal

  2. #12
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Unë thjesht do të lexuar gjithë gjë dhe do t'ju japë mbështetje në disa minuta.

  3. #13
    Anëtar
    Antarësuar
    Jan 2010
    Postime
    53

    Default

    zgjidhen vet

  4. #14
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Na vjen keq por unë nuk jam në gjendje të përcaktojnë se çfarë është çështja. Këtu është disa gjëra filluar dhe kjo thread është në rrëmujë tashmë ... Ju lutemi të hapur temë të re për çdo çështje ende ekzistuese dhe mesazhe kopje nga këtu (vetëm copy, paste). Na vjen keq për probleme - Radek nuk e dinte politikën tonë të menaxhimit - një çështje për një fije kështu që është faji ynë, por ende kemi nevojë për të pastruar atë të kundërtën do të merrni më të keq. Tani unë kam përshtypjen sikur çdo post është për diçka tjetër (404, vbadvanced, shkronja greke URL, bug Muslimanët) dhe unë nuk mund të përcaktojë statusin e ndonjë çështje. Really - Unë nuk e di se çfarë ndihme ju duhet tani ...

    Kjo temë në titull ka 404 gabim dhe si unë e kuptoj se është zgjidhur. Nëse ju akoma keni 404 çështje ju lutem shkruani këtu në qoftë se ajo është zgjidhur - ju lutem konfirmoni. Për çështje të tjera - ju lutem temat e hapura tjera (1 thread per çështje). Unë kam hardware të ri tani (kam pasur aksident laptop kështu Radek ishte i vetëm në forum ditët e fundit) kështu që unë do të jetë në gjendje të ju ndihmojë të shpejtë këtë kohë. Vetëm ju lutem mos atë që kam kërkuar - fije të hapur të reja për çdo çështje, kështu që ne do të jetë në gjendje për të menaxhuar atë dhe të kthehemi në rast nevoje (si tani) për të gjithë historinë e çështjes.

  5. #15
    Anëtar
    Antarësuar
    Jan 2010
    Postime
    53

    Default

    i tha të saj zgjidhur. ndihma të tjera i dha atij akses në forum provuar dhe zgjidhur atë. r.dziadusz duhet të ketë shënuar është zgjidhur.

  6. #16
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Thanks for konfirmim - Great Unë jam duke shënuar tani. Në rast të çështjeve të tjera / të ardhmen - ju lutem thread hapur të reja për çdo një

Faqe 2 e 2 FirstI parë 12

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

  • Ju mund të mos postoni tema të reja
  • Ju mund të mos Përgjigje pas
  • Ju mund të mos Postimi attachments
  • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
  •