I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Faqe 1 e 2 12 I funditLast
Results 1 te 10 e 17

Thread: Facebook Like Button

Shiko Hybrid

E Mëparshme Post Previous Post   Next Post Tjetër Post
  1. #1
    Senior Member
    Antarësuar
    Shkurt 2010
    Postime
    210

    Default Facebook Like Button

    Kam shtuar një buton Facebook doja të web faqen time.

    It works just fine, përveç kur i pëlqen një faqe të përkthyera.

    Url që tregon në Facebook profilin tim është gjithmonë url për faqe anglisht (paracaktuar i forumi gjuha)

    Si mund ta bëjë punën butonin për faqet e përkthyer.

    Këtu është detajet mod, Facebook "si" Button për KosovaFORUM - vBulletin SEO Forums

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Ajo që unë shoh është iframe nuk është një buton. Ju lutem përshkruani saktësisht se si funksionon, si është paraqitur në forum tuaj (jepni URL ku ne mund të shohim atë në forum tuaj dhe tregoni cilat një është ajo).

  3. #3
    Senior Member
    Antarësuar
    Shkurt 2010
    Postime
    210

    Default

    lol, iframe ngarkesa butonin pëlqen, ku ke qenë në 2010, ju e di se çfarë është një facebook si butonin është?

    Gjithsesi, ajo që ka shtuar se për ju faqen provë ose në vbet, ai merr 2 sekonda dhe shumë e përdoruesve tuaj janë duke e përdorur atë.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Ju lutemi vini re se hera e shpenzuar në vitin 2010, është gjë e mia personale. Nëse ju presim mbështetjen e unë sugjeroj që për t'iu përgjigjur pyetjeve në vend e të shkruarit fjali që jep asgjë për këtë çështje dhe mund të trajtohet si ofenduese. Ne nuk jemi të interesuar në atë që, sipas mendimit tuaj duhet të jetë i njohur nga çdo popull në botë (për këtë ju lutemi Members Area përdorim - ju keni atje Off Topic sub forum), por për të ndihmuar ju. Dhe për këtë ne kemi nevojë për përgjigjet tuaja.

    Ju lutem vini re se ne nuk instaloni çdo mod vetme, e cila është përdorur nga çdo e klientëve tanë. Ju lutem përgjigjuni pyetjeve të dhëna në mënyrë ne do të jemi në gjendje të analizojë çështje dhe të ju ndihmojë

  5. #5
    Senior Member
    Antarësuar
    Shkurt 2010
    Postime
    210

    Default

    Ju lutem përshkruani saktësisht se si funksionon
    Kodi i lidhur me, shton një buton për të facebook si faqet e forumit vBulletin, kur ju click it kjo tregon se ju ka pëlqyer faqen e VB dhe ajo gjithashtu tregon në Facebook profilin tuaj.

    It works just fine, përveç kur i pëlqen një faqe të përkthyera.

    Url që tregon në Facebook profilin tim është gjithmonë url për faqe anglisht (paracaktuar i forumi gjuha)

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Quote Postimi origjinal është bërë nga vBET View Post
    jepni URL ku ne mund të shohim atë në forum tuaj dhe tregoni cilat një është ajo
    Unë do të më lejoni të parë atë dhe të kuptuar më mirë. Gjithashtu shih links, çfarë ndryshime, çfarë jo gjatë përkthimit, etj Tani unë nuk jam në gjendje të përcaktojnë se çfarë ndodh saktësisht. Ju lutemi jepni të dhënat e pyeti

  7. #7
    Senior Member
    Antarësuar
    Shkurt 2010
    Postime
    210

    Default

    Juice kompjuter - Forumi - Ndihme Pa PC, IT Support dhe Riparimet

    Ju duhet të jetë një anëtar dhe shenjë in

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Ju lutem me PM qasje të dhënat për çdo llogari provë që do të më lejoni të parë atë (ne nuk krijojnë llogari të rreme për klientët forum tuaj). Unë jam në forum tani kështu do të jem në gjendje të kontrolloni të shpejtë

  9. #9
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    OK kështu që unë jam atje. Por ju akoma nuk e ka shkruar atë që duhet të kërkoni për ...

    Edhe një herë ju lutem tregoni ", cila është ajo", - të cilat button ne po flasim? Çfarë duhet të kërkoni asnjë forum tuaj? Më jep një tekst, ose të përshkruajnë image ... Tani po e shohë buton për të dhuruar dhe për të kërkuar ...

  10. #10
    Senior Member
    Antarësuar
    Shkurt 2010
    Postime
    210

    Default

    Facebook si buton në mes të ekranit.


Faqe 1 e 2 12 I funditLast

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

  • Ju mund të mos postoni tema të reja
  • Ju mund të mos Përgjigje pas
  • Ju mund të mos Postimi attachments
  • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
  •