PDA

View Full Version: Zgjidhet vBET 3.3.4 vBulletin thyen "e re" Lidhje postimet ..



widotcom
16-07-10, 12:21
Unë jam duke vB 3.8.4, 3.5.1 dhe vBET vBulletin 3.3.4 ...

Kur kam instaluar vBET 3.3.4, im "e re" button nuk pushon së punuari dhe anëtarët janë mërzitur pak, sepse ata nuk mund ta gjeni postime të reja në temat e tyre të regjistruar. Në vend të filluar në postimi i fundit palexuar, ai thjesht i sjell ata në faqen e parë në fije.

Kur kam disable plugin vBET, funksionalitetit është restauruar.

Unë jam duke përdorur një varg porosi për postimet e "re": f [forum_id] / [thread_title] - [thread_id]-re /

kamilkurczak
16-07-10, 13:30
Mund të shikoni për këtë artikull: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/bug-reporting/797-goto-new-post-mark-forums-read.html

Ajo është çështje e juaj? (A është të njëjtën çështje tuaj si?)

Nëse po, vetëm provoni këtë zgjidhje:

Kjo është konfirmuar zgjidhje nga vBET

widotcom
16-07-10, 14:00
Brilliant! TYVM FIKSE!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1