PDA

View Full Version: vBET shitje 3.x hapur! Dhe promovimin e madhe!



vBET
05-11-09, 02:03
Shumë prej përdoruesve të kërkuar dhe pyetur kur vBET 3.x do të jetë në dispozicion për të blerë, nuk mund të presim që të ketë atë në forum tuaj. Pra lajme e madhe është - është është në dispozicion që nga sot:)

Dhe lajme edhe më të mirë është se për muajin e parë të shitjes (deri në fund fund të nëntorit 2009), ne kemi ose promovimin e madhe - 50% ulje. Çmimi normale është 90 $, por në promovimin - vetëm deri në fund të nëntorit 2009 ju mund të merrni vBET 3.x vetëm për 45 $!

Çfarë është brenda? Lista e plotë e vBET karakteristikat 3.x ju do të gjeni këtu:

Dhe këtu vetëm dallimet kryesore në mes të vBET 2.x të mos e dini pse vBET 3.x vlen për të shpenzuar paratë tuaja:

Mbështet komunitetet shumë gjuhë

Mbështetje për mosplotësim gjuhën e përdoruesit (në regjistrimin dhe configurable ne User CP)
Përkthehet automatikisht titujt dhe përmbajtja e Postimet shkruara në gjuhë të tjera
Lejon për të shkruar pas në disa gjuhë të ndryshme - në fund përdorues do të shohin çdo gjë në gjuhën e tij default (jo postimet vetëm Mesazhet Private gjithashtu, Mesazhet e Vizitorit, Messages Group, Pictures Album Komente dhe Grupi Pictures Comments)
Lejon për të parë përmbajtjen origjinale, per postimet e shkruar në gjuhë tjetër

Kanë më të shpejtë, duke marrë më pak hapësirë, cache optimizuar
Përkthen RSS
Translate URL tuaj për temat ****** (ky tipar është në dispozicion vetëm me Muslimanët (http://www.vbseo.com/aff/idevaffiliate.php?id=1883))
Tracks përkthime në forma të


Çfarë do të thotë për ju dhe forumin tuaj:

Më shumë trafik, më shumë përdorues të regjistruar dhe të ardhurat forum më shumë nga reklamon
Më të mirë falë SEO të përkthyer URL
Përkthime më të shpejtë në sajë të cache optimizuar



BLERJE vBET 3.x NOW! (Http://www.vbenterprisetranslator.com/purchase.php)

Cybershaolin
05-11-09, 04:52
Oh yeah! Thanks. Blerë. :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1