PDA

View Full Version: vBET 3.3.3 lëshuar



vBET
08-05-10, 22:30
Hello:)

Pra, ajo është edhe koha për përdoruesit vB3.x për të marrë vBET më të mirë. Kjo është kryesisht ndreqim bug lirimin e + disa templates ndryshime në bazë të lë të kuptohet se Google (images dimensionet shtuar). Hollësi më poshtë.

New:

Parsing Global langtitle - tani të gjitha bbcodes langtitle të përfshira në prodhim duhet të parsed. Previous nuk ishte çështje me integrimeve. Ende në rastin e Ajax mund të ndodhë se disa langtitle do të lihet, por në qoftë se ajo është përdorur xml_print_output goditje atëherë edhe në rezultatet e Ajax do të jetë parsed.


Templates ndryshua:

vbenterprisetranslator_flag
vbenterprisetranslator_inpost_translate_alreadyin vbenterprisetranslator_inpost_translate


Bugs korrigjohen:

Re-shifroj të gjitha të dhënat post nga pikëpamjet e përkthyer për të mos utf-8 Headers forume për përkthyer kanale RSS
Bug korrigjohet për vBAdvanced CMPS integrimin
Query string për lighttpd
Flamuri për mosplotësim gjuhën përdorues në editor
Ditore / javore digests për përdoruesit Muslimanët
Lidhjet me karaktere të veçanta si + apo '
Pastruar zonën nga nuk e përkthyer email

moman
09-05-10, 00:30
Faleminderit për lirimin. Unë jam shumë i lumtur të shoh se e-mail bug comment është fikse, dhe se Kodi langtitle tani do të jetë gjithmonë parsed.

Upgrade ime ishte mjaft e suksesshme. Pasi bug mbetet në 3.3.3 që ishte edhe në 3.3.2: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/bug-reporting/564-strange-code.html

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1