PDA

View Full Version: Refuzuar Mbështetje për Blogim



hmspain
22-04-10, 02:29
Ne kemi v3.x dhe Blogging. Blogging nuk duket të jetë mbështetur, jam i humbur diçka?

vBET
22-04-10, 14:28
Ju nuk jeni të humbur asgjë - kjo është e vërtetë - Blogging nuk është i mbështetur nga vBET më vB3.x (kjo është nën vB4, edhe me CMS)

MË SHUMË - ne duam të mbështesim atë, por në këtë moment nuk kemi mundësi për të bërë atë. Kjo për shkak vB rënë zyrtarisht çështjen Blogging për vB3.x dhe ne nuk do të marrë licencë edhe për testim, edhe në qoftë se ne duam të paguani për të.

Këtu ju mund të shihni detajet e diskutimit ne forum zyrtare vBulletin:
vBulletin Forum (http://www.vbulletin.com/forum/showthread.php?347580-Cannot-download-Publishing-Suite-3.x)

hmspain
04-05-10, 17:19
Ju nuk jeni të humbur asgjë - kjo është e vërtetë - Blogging nuk është i mbështetur nga vBET më vB3.x (kjo është nën vB4, edhe me CMS)

MË SHUMË - ne duam të mbështesim atë, por në këtë moment nuk kemi mundësi për të bërë atë. Kjo për shkak vB rënë zyrtarisht çështjen Blogging për vB3.x dhe ne nuk do të marrë licencë edhe për testim, edhe në qoftë se ne duam të paguani për të.

Këtu ju mund të shihni detajet e diskutimit ne forum zyrtare vBulletin:
vBulletin Forum (http://www.vbulletin.com/forum/showthread.php?347580-Cannot-download-Publishing-Suite-3.x)

Zhgënjyese, por unë me siguri kuptoj pozicionin tuaj. Ne duhet të kemi blerë Blogging në fund bisht të mbështetjes për V3.8 (shtator, 2009).

vBET
04-05-10, 20:57
Ende blogs faqet duhet të përkthehet vetëm si çdo faqe të tjera vB (nëse lidh global_complete është përdorur atje). Ne thjesht nuk mund të japë mbështetje të plotë në shumë gjuhë (në mënyrë mesazhe nuk mund të shkruhen në gjuhë të ndryshme ka).

hmspain
04-05-10, 21:55
Ende blogs faqet duhet të përkthehet vetëm si çdo faqe të tjera vB (nëse lidh global_complete është përdorur atje). Ne thjesht nuk mund të japë mbështetje të plotë në shumë gjuhë (në mënyrë mesazhe nuk mund të shkruhen në gjuhë të ndryshme ka).

Kuptuar, dhe ju falenderoj për përgjigjen tuaj të menjëhershme të një pyetje që ka qenë ndoshta kërkuar mbi dhe mbi :-) (Unë u përpoqa një kërkim) LOL.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 supports automatic translations