PDA

View Full Version: vBET 3.6.0 dhe 4.5.0 Released



vBET
22-06-12, 18:56
Hello:)

Sot ne kemi për ju 2 njoftime të reja për kabinë vBulletin 4 dhe 3 :) Ndryshimi më i madh - kemi shtuar mbështetjen për përkthime manual :) Tani përdoruesit nga grupet e zgjedhura mund të redaktoni manualisht përkthim automatik ose të krijojnë të përkthimit kur teksti nuk është përkthyer ende. Kjo do t'i japë forumi juaj përkthime më të mirë të cilësisë dhe të përkthimeve të shpenzimet pak :) Gjithashtu ju do të jetë në gjendje për të kontrolluar çdo ndryshim manual nga CP Admin kështu që ju do të jeni i sigurt se përkthimet manuale janë kuptimplote.

Ju lutem vini re se përkthimet manual janë konsideruar BETA, por ajo është në dispozicion për të përdorur versionet me përkthime manual me aftësi të kufizuara. Ne me kënaqësi do të marrë të gjitha përshtypjet tuaja në lidhje me atë që ne mund të bëjmë më shumë në fushën e përkthimeve manual :)

Për të gjitha detajet e lirimit ju lutem shih më poshtë :)

RI:

Added mbështetje për përkthime manual për përdoruesit nga Pytësori zgjedhura
Përkthime Manuali opsionet e administratës dhe verifikimit


Ndryshimet:

Parametër Removed pavlere për Microsoft


Bugs korrigjohen:

Microsoft turning off me 0 bilancit
URLs përkthime (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-bug-reporting/2775-urls-e-mails-not-correct.html)
Nënfaqet çështje (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-bug-reporting/2743-4-4-6-bug.html)


Kënaquni vBET :)

basketmen
26-06-12, 02:56
awesome, më në fund

vBET të gjatë jetojnë! vBET përgjithmonë!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1