PDA

View Full Version: Gjuha nuk punon me 4.1.3



tareqbd
17-07-11, 18:00
Hey bro, unë u përpoq me forume e mia. Një forum ishte duke punuar para se të mirë. Por pas ndryshimit të server nuk është duke punuar në të gjitha. I kontrolluar me të dyja forum. Tani, kur përdoruesit klikoni mbi ndonjë flamur në forum plotësisht shkon zi si imazhin e bashkangjitur në fije vbulletin.org.
vBulletin dot org / forum / showpost.php? p = 2221481 & postcount = 452
Unë nuk mund të në gjendje të ngarkoni këtë këtu, edhe unë nuk mund të shtoni url këtu! keq.

Ju lutem më ndihmoni.

Faleminderit.

vBET
18-07-11, 11:00
Ajo duket sikur ju nuk e merrni përkthime Google.

Ju lutem përdorni provë Google dhe i thoni se çfarë janë rezultatet: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html # post1729

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations