PDA

View Full Version: Zgjidhet A nuk mund të përkthehen automatikisht në të gjitha pas



haiduongbk
19-04-11, 17:48
I ishte përshtatur duke përdorur BBCode [lang = en] teksti [/ lang]. Por të gjithë përmbajtjen e pas nuk është përkthyer, të më ndihmojë të rregulluar këtë gabim. Lidhje Shembull tek postimi:

kamilkurczak
19-04-11, 20:32
Në këtë moment unë nuk mund të shfaqin faqen tuaj (kam 101 gabim) ju lutem shikoni atë (dhe kontrolloni parametrat e htaccess)
Thanks

haiduongbk
21-04-11, 09:48
Website im është sulmet DDOS, dhe kështu që unë jam duke krijuar një firewall të përkohshëm është vetëm për njerëzit nga Vietnami janë të qasjes. Ju lutem më tregoni IP tuaj kështu që unë ta lejojë atë

haiduongbk
21-04-11, 14:48
Një problem i shpeshtë me përkthimin e adresave është që unë nuk mund të hapur një post me lidhje me përkthimet, për shembull, unë mund të hapur lehtë Por unë nuk mund të hapet:

haiduongbk
22-04-11, 05:31
Unë kam rezolutë, ju lutem të ngushtë, në sajë thread

kamilkurczak
22-04-11, 09:55
ok, faleminderit për konfirmimin tuaj - zgjidh

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1