Pomembno: Ta stran uporablja piškotke (cookies). Z uporabo te spletne strani brez izklopu piškotke v brskalniku, pomeni, da se strinjate za njegovo uporabo.
Kupite! Lastnosti Downloads

Zaslužite z nami!

Če bi želeli začeti zaslužite denar z vBET stika za Affiliate Program.
Strani 3 od 3 FirstFirst 123
Rezultati 21 do 28 od 28

Thread: vBET in vBulletin 3,6

  1. #21
    Brezupen
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    142

    Default

    Imaš PM

  2. #22
    Brezupen
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    142

    Default

    "F-(\\ d +). Html '=>' $ f/archive/f- 1.html"
    Ali lahko nekdo to spremeniti, tako da ga je mogoče dodati v htaccess datoteke?

  3. #23
    Brezupen
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    142

    Default

    Quote Originally Posted by basketmen View Post
    Jaz sem z uporabo vb 3,6 preveč, tukaj je tisto, kar sem storila vb arhiv delovnih preveč, samo želim deliti, če lahko nekdo, da bo bolj popoln prosim deliti preveč


    1. Fixing zastavice v arhiv
    Če zastave ne prikazuje v vašem arhivu strani, uporabite ta korak

    pojdite na admin panel -> Plugins & Products -> Plugin Manager -> iskanje plugin "Handle zastave v arhivu" brez narekovajev

    Najdi

    Code:
    $metatags .= '
    <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/images/vbet/flags/vbet.css"/>';

    zamenjajte vBulletin Enterprise Translator (vBET) - Powered by vBulletin s vaš forum pot, zastavice ne prikazuje, ker napačne slike pathor ker mapo arhiv rewrited preveč v vbseo, tako da smo o določitvi tukaj

    Code:
    $metatags .= '
    <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.yourdomain.com/forumfolderifany/images/vbet/flags/vbet.css"/>';


    Zdaj reload in preverite še enkrat vas arhiv, je treba zastave se je pokazala v svojem arhivu strani preveč








    2. Če uporabljate rewrited arhiv strani z uporabo vbseo, in povezavo v arhivu prevedeno stran je napačno povezavo ga lahko določi tudi


    na primer napačno povezavo, kot je ta, bo dobil Strani ni mogoče najti napake

    Code:
    http://www.domain.com/forum/es/f-2.html
    njeno je treba, kot je ta, nad url manjka ime mape v krepko spodaj, so nekatere ljudi, ki uporabljajo / Arhiv / , Ali / Sitemap / Ime mape ali drugo ime mape

    Code:
    http://www.domain.com/forum/es/archive/f-2.html










    popraviti to lahko uporabimo vbseo CRR

    pojdite na vbseocp.php -> po meri Reportaža Pravila -> dodajte to vrstico (na dnu kolone CRR), če je vaš arhiv ime mape z uporabo / arhiv /, kot je ta http://www.domain.com/forum/archive/

    Code:
    'f-(\d+).html' => 'f/archive/f-$1.html'


    če vaš arhiv mapo z uporabo / sitemap / ime mape, kot je ta http://www.domain.com/forum/sitemap/ Samo spremeniti ime mape

    Code:
    'f-(\d+).html' => 'f/sitemap/f-$1.html'



    to bo naredil trik, lahko uporabite vBET za vb 3,6 strani Arhiv









    3. Če dobite sporočilo o napaki, kot je ta v vrh strani arhiva enkrat (to ni povezano, ali zato, ker 2 korak zgoraj)




    uporaba tega Meto navodila, Jaz raba to in deluje
    To ne deluje na ne forum vBseo

  4. #24

    Default

    Quote Originally Posted by mario06 View Post
    Ali lahko nekdo to spremeniti, tako da ga je mogoče dodati v htaccess datoteke?
    morda se motim, kako pisati to v htaccess, vendar poskusite to, ali to lahko primer, dodajte v htaccess spodaj RewriteEngine Na



    RewriteRule f-(.*). html $ $ f/archive/f- 1.html



    ali




    RedirectMatch 301 f-(.*) \\. Html $ $ http://www.yourdomain.com/f/archive/f- 1.html

  5. #25
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by mario06 View Post
    @ Michael
    To ni končal, ker ste se odločili, to je končano, ko sem rešil problem.
    Regards
    Natančno preberite navodila - kot dokončna, se šteje razpravo o tem, kaj ste ga plačali za (to je tisto, kar je bilo pisanje o tem v zadnji prispevek) in sem vas prosil, da ne pišejo isti sporočil.
    Seveda, dokler imate vprašanja in želite, da bi nekatere nove podatke, ki jih je popolnoma brezplačno, da to storite. Tako kot sem napisal:
    "Prosimo, upoštevajte, da se ta razprava šteje za končano. Razen če imate nekaj novega, da napišete, prosim, ne spam."

    Prosimo, preberite jo celo še enkrat, če želite biti prepričani o pomenu te citiram:
    http://www.vbenterprisetranslator.co....html # post4588

    Tudi če je vtis, da ne smete napisati tukaj, vas prosimo, da moje opravičilo za to nesporazum. Jaz bo vodila mojo pozornost, da se bolj natančno v prihodnosti. Žal mi je spet

  6. #26
    Brezupen
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    142

    Default

    Tam je država tu, da je našel rešitev za ta problem, ampak ga uporablja vBSEO in jaz ne, tako da ne dela za mene. Ne razumem, zakaj si ne more popraviti, ne da bi dostop do mojih strežnikov, kot sem rekel, da mi ne bo dal moj server podrobnosti ven.

    Če ta država določila sam kodiranje zakaj potem ne boste mogli storiti, ker ste Koder? Kot sem rekel in pokazal na zgoraj teme, ki se določi v vaš prvi post deluje, vendar zastave ne kažejo (oni neviden), vendar, ko hover nad njim z miško jih boste videli in kliknite prevesti kot normalno, Govorim o arhiv zastave seveda.

    Vi mi povejte, ne da bi napisali iste sporočil, ampak moram, če upoštevamo, da sem še vedno tukaj brez podpore.

    PS. Razumem angleško zelo dobro, če upoštevamo, da je moja mati Language.

    Regards

  7. #27

    Default

    Quote Originally Posted by mario06 View Post
    Tam je država tu, da je našel rešitev za ta problem, ampak ga uporablja vBSEO in jaz ne, tako da ne dela za mene. Ne razumem, zakaj si ne more popraviti, ne da bi dostop do mojih strežnikov, kot sem rekel, da mi ne bo dal moj server podrobnosti ven.

    Če ta država določila sam kodiranje zakaj potem ne boste mogli storiti, ker ste Koder? Kot sem rekel in pokazal na zgoraj teme, ki se določi v vaš prvi post deluje, vendar zastave ne kažejo (oni neviden), vendar, ko hover nad njim z miško jih boste videli in kliknite prevesti kot normalno, Govorim o arhiv zastave seveda.

    Vi mi povejte, ne da bi napisali iste sporočil, ampak moram, če upoštevamo, da sem še vedno tukaj brez podpore.

    PS. Razumem angleško zelo dobro, če upoštevamo, da je moja mati Language.

    Regards
    Mislim, da sem prav srečen pred in morda ni popoln, tudi jaz sem prepričan, če dam moj ftp podrobnosti Michał ga lahko reši tudi, sem že nakup vključitev / namestitev storitev $ 30 pred, in naredil celo svojo potrebo časa, i verjamejo, Michał je eden od največjih Koder, da z uporabo vBulletin, le poskusite več sodelovanja z njim in daje namige, ki lahko pomagajo

    to temo in s tem Objavi, Saj je povedal svoje dovolj z sitemap generator
    Nazadnje urejal basketmen; 15-09-10 pri 08:20.

  8. #28
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by mario06 View Post
    Tam je država tu, da je našel rešitev za ta problem, ampak ga uporablja vBSEO in jaz ne, tako da ne dela za mene. Ne razumem, zakaj si ne more popraviti, ne da bi dostop do mojih strežnikov, kot sem rekel, da mi ne bo dal moj server podrobnosti ven.

    Če ta država določila sam kodiranje zakaj potem ne boste mogli storiti, ker ste Koder? Kot sem rekel in pokazal na zgoraj teme, ki se določi v vaš prvi post deluje, vendar zastave ne kažejo (oni neviden), vendar, ko hover nad njim z miško jih boste videli in kliknite prevesti kot normalno, Govorim o arhiv zastave seveda.

    Vi mi povejte, ne da bi napisali iste sporočil, ampak moram, če upoštevamo, da sem še vedno tukaj brez podpore.

    PS. Razumem angleško zelo dobro, če upoštevamo, da je moja mati Language.

    Regards
    Vi ste brez podpore, ker ste zavrnili našo podporo. Tudi vBET 3.x uradno podpira samo vBulletin 3,8, kar veš wery dobro. Uporabljate vBET na ne podpira različico vBulletin - na 3,6 vBulletin ki je veliko starejša od podprtih vBulletin 3,8

    Vprašanja, ki jih je bilo že odgovoril - mislim, da več kot enkrat - ne želim ponavljati znova in znova, prosimo, preberite predhodna sporočila.

Strani 3 od 3 FirstFirst 123

Oznake za to Thread

Pravila objavljanja

  • You ne sme objavljati novih tem
  • You ne sme post Odgovori
  • You ne sme dodati priponk prispevkom
  • You ne sme urejati svojih prispevkov
  •