Pomembno: Ta stran uporablja piškotke (cookies). Z uporabo te spletne strani brez izklopu piškotke v brskalniku, pomeni, da se strinjate za njegovo uporabo.
Kupite! Lastnosti Downloads

Zaslužite z nami!

Če bi želeli začeti zaslužite denar z vBET stika za Affiliate Program.
Strani 1 od 2 12 ZadnjeLast
Rezultati 1 do 10 od 11

Thread: Zastave ne prikazuje

  1. #1
    Države
    Join Date
    April 2010
    Prispevkov
    34

    Default Zastave ne prikazuje

    Hello,

    Bil sem s pomočjo brezplačne različice vBET in je delal v redu. Sem odstranil in kupiti polno različico. Zdaj zastave ne prikažejo kjerkoli na moji strani? Če poskušam prevajati ročno z dodajanjem pl / forum / deluje OK.

    Tudi, če mi lahko "Prevodi spustnem meniju" celoten slog je napačna.

    Jaz sem z uporabo vBulletin 4.0.3.

    Hvala!

    Greg

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Hi.

    Sem že odgovorila o tem na drugo delovno mesto, vendar mislim, da sem narobe - sem mislil, da so zastave slike ne prikaže. Kot razumem, je zdaj celo zastav oddelek ni viden na vseh.

    Predvidevam, da imate po meri postavitev na vašem forumu. To je mogoče vprašanje - še vedno bi jo lahko ogleda (morda zdrobljen, vendar pa bi morala). Prosimo, poskusite postaviti zastave v mestu po meri. Prav tako nam pošljite vaše polno URL forum - bomo videli HTML izhod in iskati vzrok - tudi za pasti jedilnik.

    Razumem, da ste onemogočen spustni meni zdaj, ker je pokvarjen - vas prosimo, da nam pošljete posnetek zaslona in HTML izhod, ko meni je na voljo. Tudi tukaj - poskusite meri mesto - to je mogoče, da je privzetih mestih niso primerna za vaš spremenili postavitev.

  3. #3
    Države
    Join Date
    April 2010
    Prispevkov
    34

    Default

    Quote Originally Posted by vBET View Post
    Hi.

    Sem že odgovorila o tem na drugo delovno mesto, vendar mislim, da sem narobe - sem mislil, da so zastave slike ne prikaže. Kot razumem, je zdaj celo zastav oddelek ni viden na vseh.

    Predvidevam, da imate po meri postavitev na vašem forumu. To je mogoče vprašanje - še vedno bi jo lahko ogleda (morda zdrobljen, vendar pa bi morala). Prosimo, poskusite postaviti zastave v mestu po meri. Prav tako nam pošljite vaše polno URL forum - bomo videli HTML izhod in iskati vzrok - tudi za pasti jedilnik.

    Razumem, da ste onemogočen spustni meni zdaj, ker je pokvarjen - vas prosimo, da nam pošljete posnetek zaslona in HTML izhod, ko meni je na voljo. Tudi tukaj - poskusite meri mesto - to je mogoče, da je privzetih mestih niso primerna za vaš spremenili postavitev.
    Poskušal sem kodo po meri:

    Code:
    <div id="flaggen" class="vbetflags_position">
     {vb:raw vbenterprisetranslatorflags}
    </div>
    URL:
    Code:
    http://www.coinforums.com/forum/
    URL Je Reportaža z
    Code:
    http://www.coinforums.com/forum.php
    Št zastave Pustila sem kodo tam, da vidiš ...

    Naj vas ne skrbi padajočega zdaj.

  4. #4
    Države
    Join Date
    April 2010
    Prispevkov
    34

    Default

    Zastave so danes prikazujejo ... Ne vem, kaj se je zgodilo?

    Prvotno sem copy / prilepite ključne v. Zato sem šel na polje, licenčni ključ, in je šel do konca nato pritisnite DELETE, da vidim, če je bil prilepili ekstra neviden ASCII znakov, sedaj deluje.

    Ne vem, vendar deluje zdaj.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Ne vem, ampak veliko

    Prosimo, da ostanejo kul - te stvari se dogaja, in mi smo tukaj, da bi pomagalo rešiti

  6. #6
    Države
    Join Date
    April 2010
    Prispevkov
    34

    Default

    Quote Originally Posted by vBET View Post
    Ne vem, ampak veliko

    Prosimo, da ostanejo kul - te stvari se dogaja, in mi smo tukaj, da bi pomagalo rešiti


    Wish sem imel več časa, da sem odpravljanje težav, ampak dela je ob nastopu vse moj čas!

  7. #7
    Države
    Join Date
    April 2010
    Prispevkov
    59

    Default

    moje zastave, ne prikažejo, bodisi

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by hotslot View Post
    moje zastave, ne prikažejo, bodisi
    Kateri? Padajočega menija ali seznam? Preverite konfiguracijo zastave (poskrbite, da so ti pokimal invalidov). Če imate po meri postavitev preverite različnih položajih zastave - privzeto mesta bo vedno dela za postavitev privzeto - na prilagojenih načrtov ni nujno. Tudi na koncu le poskusite meri mesto.

  9. #9
    Države
    Join Date
    April 2010
    Prispevkov
    59

    Default

    videli, kako tvoje pojavi na svojem profilu? http://www.vbenterprisetranslator.co...bers/vbet.html

    Moja forum profile pa ne.

    Prikaži profil: SlotFan - Hot Slot Machines

  10. #10
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by hotslot View Post
    videli, kako tvoje pojavi na svojem profilu? http://www.vbenterprisetranslator.co...bers/vbet.html

    Moja forum profile pa ne.

    Prikaži profil: SlotFan - Hot Slot Machines
    Samo nastavite privzetega jezika v CP uporabnika.

    Prav tako - Upoštevajte, da imate nekaj napak na strani, ki jo je dal:
    Code:
    Warning: fetch_template() calls should be replaced by the vB_Template class. Template name: vbimghost_memberbit_noimg in [path]/includes/functions.php on line 3932

Strani 1 od 2 12 ZadnjeLast

Oznake za to Thread

Pravila objavljanja

  • You ne sme objavljati novih tem
  • You ne sme post Odgovori
  • You ne sme dodati priponk prispevkom
  • You ne sme urejati svojih prispevkov
  •