Pomembno: Ta stran uporablja piškotke (cookies). Z uporabo te spletne strani brez izklopu piškotke v brskalniku, pomeni, da se strinjate za njegovo uporabo.
Kupite! Lastnosti Downloads

Zaslužite z nami!

Če bi želeli začeti zaslužite denar z vBET stika za Affiliate Program.
Strani 1 od 2 12 ZadnjeLast
Rezultati 1 do 10 od 15

Thread: Več težav obremenitev

  1. #1
    Brezupen
    Join Date
    Februar 2010
    Prispevkov
    210

    Default Več težav obremenitev

    Ok, tako sem naredil obremenitve testiranja.

    V obdobju 24 ur postopoma narašča svoj tovor v 30,00 's

    Strežnik ponovno zagnati Določa pa še 24 ur.

    Če onemogočite i mod ne dobim tega problema.

    Ne rečem, da s mod onemogočen je manj prometa, kot da ni res, google še vedno pošilja isti prometa z mod onemogočen po mojih statistiko.

    Pojasnite, obremenitev je vožnja me mad.

  2. #2
    Brezupen
    Join Date
    December 2009
    Prispevkov
    276

    Default

    Podoben bote so hitting prevedenih strani, ko je na mod. Moral bi pogledati v optimizacijo apache ali pridobivanje strežnik z več cpu moči. Ali ste teče vboptimise ali kakršno koli vrsto caching mehanizem, kot memcached?

  3. #3
    Brezupen
    Join Date
    Februar 2010
    Prispevkov
    210

    Default


  4. #4
    Brezupen
    Join Date
    November 2009
    Prispevkov
    168

    Default

    Res zveni, kot da ste teče na strežniku underpowered. Jaz sem na stroju 8-jedrni Nehalem (tako smo iskali na 8 več navideznih jeder zaradi HT, za skupaj 16). Sem tudi obširno optimizirana ta stroj z uporabo lastne tehnike, kot tudi kazalci iz ljudje na vbulletin.com.

    vBET odpira svoj tovor od približno 2,5 do 3,0-3,5, odvisno od števila uporabnikov, in to očitno raste na velikost predpomnilnika. Vendar, jaz ne mislim, da je preveč slab sploh, kot moj simultano razponu od uporabnikov precej visoke od 800 do 1200 še višje.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Hi Seveda je treba vzeti nekaj prevajalskih virov - ni čarobna. Prevedi stran pomeni, da izhod rezultat in ga spremenite. Zaradi prevoda, ki bo vedno trajalo dlje kot običajno stran.

    Razumem, da niste preveč veseli, ki imajo več obremenitve strežnika, vendar upoštevajte, da se ob vBET virov SAMO ZA PREVAJANJE. Za normalno straneh dodaja samo zastave. Torej, vse to dodatno obremenitev prihaja iz dodatnega prometa na prevedenih strani. Kot si napisal svoj promet ni šel dol takoj po onemogočanju vBET (če ga imate nekaj časa potem bo zmanjšala po onesposobiti - verjemi mi) in obremenitve strežnika je manjša - očitno je - roboti so še vedno plazi URL do prevedenih strani, Uporabniki še vedno mogoče najti v Google povezave do vaše prevedenih strani. Torej ste še vedno isti prometa, zdaj pa je pod prevedena povezav preprosto podvojene vsebine - normalno stran, ki ni prevedena. Če želite ostati z invalidnimi vBET toplo priporočamo, da dodate pravilo v vašem. Htaccess datoteko, ki bo preusmerjen vse prevedenih strani v normalno eno, sicer lahko izgubite SEO zaradi podvojene vsebine.



    Razumem, da je po vašem mnenju je naša koda šibka. Ne vem, kaj se opira vaša pričakovanja. Imamo najhitreje prevod mod za vB - ni nič kaj deluje bolje. Prevajanje bo trajalo nekaj virov in naše mod pobere manj kot katera koli druga. Vidite lahko, kako lahko hitro vBET delo na mnogih forumih. Če pride do težav na strežniku, nato pa vas prosimo, menijo, spremembe konfiguracije ali dodajanje strežnika virov. Saj ne bo dal 20 litrov vode v vedro 10 litrov.

    In ti si 100% desno - mi lahko to naredil bolje, bomo in delamo ves čas Samo počakati moramo premakniti vse izboljšave, ki smo se med izvajanjem vBET4.x

    Če lahko dam nekaj namigov - preverite, kako lahko optimizirate vBET: http://www.vbenterprisetranslator.co...rformance.html
    Še posebej razmisliti onemogočanje nekaterih jezikih in blokiranje nepomembno strani z robots.txt

    Kaj je čas za odgovor prevedenih strani? Kaj je obremenitev procesorja? Kakšen je vaš spomin navada? Če je to sprejemljivo, potem nimate česa bati. Ljudje so pogosto prestrašeni s povečanjem obremenitve strežnika in tudi ne vem, kaj to pomeni. 10-krat več obremenitve strežnika ne NE pomeni 10 časa več virov, ki se uporabljajo. To samo pomeni, da več niti, ki čakajo v prioritetnem vrstnem redu, kar je popolnoma normalno, saj prav zdaj vaše niti čakati za Google odziv, če nekatere posodobitve ni v predpomnilniku, še. Tako niti čaka Google odziv, in to NE traja CPU sploh v tem času. Zaradi tega vaš server load BO večji, tudi če vBET bi se lahko brez virov na vseh (kar seveda ni mogoče).

    O treskav vaš strežnik - to je očitno vaš strežnik vprašanje. To se zgodi občasno. Sem imel podobno vprašanje na mojem strežniku. Bilo je nekaj napak, ki jih povzročajo Apache tako da eden Apache nit je bila raste in raste z uporabo pomnilniku, dokler je bil celo spomin porabi ans server cached. Samo ena nit se obnaša kot da je - druge teme, Apache je normalna. Igral sem s je rešen Apache konfiguracija in vprašanje. Mislim, da Apache je le nekaj pomnilnika uhajanje - kot se spomnim sem dal nižjo vrednost zahtevkov, ki lahko imajo za eno nit. Obstajali so tudi druge spremembe. Predlagam, da preverite svoj spomin navada in jo spremlja kar nekaj časa. Prav tako lahko bilo koristno, da preverite povprečno količino pomnilnika, ki jo uporablja en nit Apache, naredil nekaj izračunov in nastavite ustrezno vrednost niti max za Apache.

    Če imate več vprašanj, vas prosimo, kar vprašaj
    Nazadnje urejal vBET; 17-03-10 pri 00:53.

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Hej - Pravkar sem bil na vašem forumu prevede ULTRA FAST ... Torej, kaj zahtevate o tem in zakaj je tako jezen odnos do vBET, če imate super hitro prevajalske službe? ...

    Prosimo, upoštevajte, kaj pomeni obremenitve strežnika. Razumevanje njegovega pomena je lahko zelo koristno razumeti, kaj se dogaja na strežniku in kako se lahko v zvezi s teme, ki jih čakajo v vrsti, ne zato, ker nimaš sredstev, vendar pa čakajo na odgovor iz drugih strežnikov (Google v tem primeru).

    Po mojem mnenju imate super hitro prevodi in nimate česa skrbeti

  7. #7
    Brezupen
    Join Date
    Februar 2010
    Prispevkov
    210

    Default

    Sem bil stavbnih zemljišč 10 let, jaz sem popolnoma zaveda 10-kratno obremenitev ne pomeni 10x virov, stop me obravnava kot idiot in žlico hranjenje me smeti. Hladna dejstva so s tem mod vs drugi brez mod vaš tovor je mega. In ob konicah moje strani je zdaj počasi in se ne odzivajo. Da, strani, prevajanje hitro manjše dnevne tarife, vendar za ceno počasen strežnik kasneje v dnevu. Imam quad jedro, napad 15k SAS strežnik, ki je optimizirana čisto v redu, je teči 0,50 ves dan pred tem z veliko prometa. To je vBET kodo, ki dodaja obremenitev in naredi server počasen v konicah, to je dejstvo, da ni povečanja prometa, sem imel enak promet in pred pošto in strežnik zdržalo fino, da je prevod proizvod. Obdobje. Pohitite in jo popraviti, dont želim plačati še 300 £ na mesec za strežnik nadgraditi samo teči MOD lol.

  8. #8
    Brezupen
    Join Date
    December 2009
    Prispevkov
    276

    Default

    Koliko jezikov pa ste omogočili? Koliko objav imaš? Ali imate vbseo in sitemap generator nameščen? Koliko bote so hitting strani na dan?

  9. #9
    Brezupen
    Join Date
    Februar 2010
    Prispevkov
    210

    Default

    Hi!

    32 jezikov omogočen.

    100.000 delovnih mest.

    vbseo in kazalo nameščen.

    kazalo plugin pravi 1000.000 strani zlezla na dan.


    Dejstvo je, če jaz onesposobiti mod in ponovni zagon strežnika, bot in uporabniki so še vedno hitting moj server isto kot prej, isti strani so še vedno v indeksu očala in s tem dobim isto prometa omogočeno ali ne.

    Edina razlika je, da z mod onemogočen pošto in iskalcem google dobil angleška stran, tako da je promet enak, edina razlika je, da niso videli prevedeno stran, s čimer se izognemo mods baze vprašanj.

    To je jasno kot dan, da mi je bil ta mod sproščena brez ustreznega testiranja, in jasno je lastnik ne zanima reševanje vprašanj.

    Fail.

  10. #10
    Brezupen
    Join Date
    Februar 2010
    Prispevkov
    210

    Default

    Michael, ste narobe, se ta obremenitev ne povzroča povečanje prometa, je to, ki jih povzročajo branje in pisanje prevode v mysql.

    Če lahko vBulletin ekipa brati in pisati, da mysql z majhno obremenitvijo, zakaj ne moremo si?

    Slabo kodo moj prijatelj.

Strani 1 od 2 12 ZadnjeLast

Oznake za to Thread

Pravila objavljanja

  • You ne sme objavljati novih tem
  • You ne sme post Odgovori
  • You ne sme dodati priponk prispevkom
  • You ne sme urejati svojih prispevkov
  •