Pomembno: Ta stran uporablja piškotke (cookies). Z uporabo te spletne strani brez izklopu piškotke v brskalniku, pomeni, da se strinjate za njegovo uporabo.
Kupite! Lastnosti Downloads

Zaslužite z nami!

Če bi želeli začeti zaslužite denar z vBET stika za Affiliate Program.
Rezultati 1 do 2 od 2

Thread: vBET isue z Google API

  1. #1
    Prepovedani
    Join Date
    Februar 2010
    Prispevkov
    1

    Default vBET isue z Google API

    Pozdravljeni, jaz sem admin na enem mestu, ki vodi brezplačno različico vBET2.3.8 pred kratkim je bila stran blokirana, ki jih Google. Sem jih stik o tem vprašanju in so mi rekli, da moram dodati userip parameter za dobavo IP naslov končnega uporabnika, v imenu katerega strežnik je poslala zahtevo API, če želim, da me odblokirati.

    Rad bi vašo pomoč pri tem vprašanju, kot sem res treba popraviti to, če ne moremo narediti dejanske spremembe vsaj vodnik me v pravo smer, da bi lahko naredila spremembe, sam kot sem nekoliko omejena php programing sposobnosti.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Že imam rešitev za to za nekaj časa. Nisem se sprostitev v prost prevod, ker kot vem, je userip le svetujemo, ni obvezna. Nimam časa, da se javnost sedaj, zato vas prosimo, sledite tem navodilom:

    1. odpreti datoteko / includes / vbenterprisetranslator_functions.php
    2. Najdi Funkcija vbet_getTranslationURL ($ od, $ do)
    3. zamenjati celotno funkcijo (ne samo to vrstico) z:
    Code:
      function vbet_getTranslationURL($from,$to) {
        global $vbulletin;
      
        if ($vbulletin->options['vbenterprisetranslator_googleapikey']) {
          return 'http://ajax.googleapis.com/ajax/services/language/translate?v=1.0&format=html&langpair='.$from.'|'.$to.'&key='.$vbulletin->options['vbenterprisetranslator_googleapikey'].'&userip='.$_SERVER['REMOTE_ADDR'];    
        } else {
          return 'http://ajax.googleapis.com/ajax/services/language/translate?v=1.0&format=html&langpair='.$from.'|'.$to.'&userip='.$_SERVER['REMOTE_ADDR'];
        }  
      }
    Po tem stik Google. Vidim, da bomo morali kmalu javnost 2.3.x (vse druge različice že bilo vključeno kot se spomnim). Št današnjem času - pa verjetno se bo jutri sprosti, če ne želite, da so spremembe sebe

Oznake za to Thread

Pravila objavljanja

  • You ne sme objavljati novih tem
  • You ne sme post Odgovori
  • You ne sme dodati priponk prispevkom
  • You ne sme urejati svojih prispevkov
  •