Önemli: Bu sayfa çerez kullanıyor (cookies). Tarayıcı çerezleri kapatmadan Bu web sitesini kullanarak, bunu kullanmak için kabul anlamına gelir.
Şimdi satın alın! Özellikler Yüklemeler

Bizimle kazanın!

Eğer vBET katılmak için para kazanmaya başlamak istiyorum Ortaklık programı.
Sonuçlar 1 için 2 , 2

Konu: Google API ile BB isue

Yasak

Default Google API ile BB isue

Merhaba, ben bir yönetici ücretsiz vBET2.3.8 sürümü kısa bir süre önce sitenin Google tarafından bloke edildi çalışan bir site. Ben onları bu konuda temas ettik ve onlar i adına ben onları bana engelini kaldırmak istiyorsanız, sunucu API istekte son kullanıcının IP adresi kaynağı userip parametre eklemek gerektiğini söyledi.

Ben gerçekten bu sorunu çözmek için ihtiyacınız olan ben biraz php programlama yeteneği sınırlı olduğu gibi, değişiklikler kendimi yapabilir, cant, en azından beni doğru yönde yol gerçek değişiklikleri yaparsanız, bu konuda yardım istiyorum.

Michał Podbielski (BB Personel) vBET's Avatar

Zaten, bunun için bir süre için çözüm var. Biliyorum userip sadece zorunlu değildir tavsiye edilir çünkü ücretsiz sürümü bırakın vermedi. Ben şimdi yapılan serbest zamanımız yok, bu yüzden lütfen bu yönergeleri izleyin:

1. açık dosya / / vbenterprisetranslator_functions.php
    2. bulmak fonksiyonu vbet_getTranslationURL ($, $)
    3. tüm işlevini yerine (sadece bu hat):
    Code:
      function vbet_getTranslationURL($from,$to) {
        global $vbulletin;

if ($vbulletin->options['vbenterprisetranslator_googleapikey']) {
          return 'http://ajax.googleapis.com/ajax/services/language/translate?v=1.0&format=html&langpair='.$from.'|'.$to.'&key='.$vbulletin->options['vbenterprisetranslator_googleapikey'].'&userip='.$_SERVER['REMOTE_ADDR'];    
        } else {
          return 'http://ajax.googleapis.com/ajax/services/language/translate?v=1.0&format=html&langpair='.$from.'|'.$to.'&userip='.$_SERVER['REMOTE_ADDR'];
        }  
      }
    Sonra o kişi Google. (Hatırladığım kadarıyla tüm diğer sürümleri dahil) yakında 2.3.x serbest göreceksiniz. Hiçbir zaman bugün yapılan değişiklikleri kendinizi istemiyorsanız, muhtemelen ama yarın serbest olacak

Bu Konu İçin Etiketler

İzinleri Yetkileriniz

• Size olmayabilir Yeni Mesaj
  • Size olmayabilir yazılan mesaj içermekte
  • Size olmayabilir Mesaj ekleri
  • Size olmayabilir Mesajınızı Değiştirme
  •