Tähtis: See lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). Kasutades seda veebilehte ilma välja lülitamata küpsised brauseri, tähendab, et te nõustute selle kasutamisel.
Buy Now! Omadused Downloads

Teeni koos meiega!

Kui soovid teenida raha koos vBET liituda Affiliate Program.
Tulemused 1 kuni 5 kohta 5

Thread: Kanooniline Url Erinevad VBET Tõlgitud Url-ide struktuur erineb Regulaarne Lehekülge.

  1. #1
    Liige
    Liitunud
    Aug 2012
    Asukoht
    Atlanta
    Postitusi
    39

    Default Kanooniline Url Erinevad VBET Tõlgitud Url-ide struktuur erineb Regulaarne Lehekülge.

    Mul on küsimus, kus vbet tõlgitud lingid on aruandluse erinevad kanooniline url-ide struktuur kui mitte-tõlgitud url-e. Tegelikult tõlgitud url on teatanud, et domeeni, selle asemel, sealhulgas alamkataloog "töö", mis tuleks lisada. See ainult tundub juhtuda sildid lehekülge. Mul on üle 20k vigu. See näib olevat põhjus, miks mu sait on kaotamas indekseerimine. Kuidas seda parandada?

    Vt allpool:

    seadus - otsingutulemused - MyModelTalk Tasuta Valu Nõuab Mudelid ja Näitlejad!
    Code:
    <base href="MyModelTalk Free Casting Calls for Models and Actors!" /><!--[if IE]></base><![endif]--><link rel="canonical" href="http://mymodeltalk.com/jobs/tags/law.html" />
    <---See on õige


    Kanun - Arama Sonuçları - Menüü ve Aktörler Aramalar MyModelTalk on Vaba Döküm!
    <-- Vale. töökohti alamkataloog on puudu.

  2. #2
    Banned
    Liitunud
    Aug 2012
    Postitusi
    481

    Default

    Täname, aruandlus. Ma olen töötanud selles küsimuses.

    Me soovitame paigaldada PRO versioon. Võite uuendada litsentsi vaid 30$. Täisversioon sisaldab palju rohkem seadistusvõimalusi, mis võimaldavad teil paremini kohandada toote teile.

  3. #3
    Banned
    Liitunud
    Aug 2012
    Postitusi
    481

    Default

    Kiire parandamine sel teemal:
    • Redigeeri plugin
    • Kleebi see kood alguses:
      PHP Code:
      global $vbulletin;
      if(
      $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_linkstype'] == 'VBSEO_URI' && $_REQUEST['language'] && strpos($_SERVER['VBSEO_URI'], $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_forumdir']) !== 0) {
      $_SERVER['VBSEO_URI'] = $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_forumdir'].$_SERVER['VBSEO_URI'];

    • Salvestage muutus.

    See küsimus on fikseeritud järgmise vabastamist.

  4. #4
    Liige
    Liitunud
    Aug 2012
    Asukoht
    Atlanta
    Postitusi
    39

    Default

    Quote Algselt postitas Marcin Kalak View Post
    Täname, aruandlus. Ma olen töötanud selles küsimuses.

    Me soovitame paigaldada PRO versioon. Võite uuendada litsentsi vaid 30$. Täisversioon sisaldab palju rohkem seadistusvõimalusi, mis võimaldavad teil paremini kohandada toote teile.
    Tänu väga palju. Ma tegelikult plaan, et saada pro versioon järgmisel kuul. Ma olen võttes osta rohkem kui paar versioonid järgmisel kuul. Ja aitäh, et määrata! See oli väga vinge vend.

  5. #5
    Banned
    Liitunud
    Aug 2012
    Postitusi
    481

    Default

    Ma olen õnnelik, ma saaksin sind aidata.
    Meeles pidada, et üks litsents võimaldab teil installida ühe toote kohta domeen on registreeritud litsentsi.
    Viimati muutis Marcin Kalak; 16-06-15 juures 11:07.

Antud teema sildid

Postitamise reeglid

  • Te ei pruugi postitada uusi teemasid
  • Te ei pruugi postitada vastuseid
  • Te ei pruugi postitada manuseid
  • Te ei pruugi muuta oma postitusi
  •