Pomembno: Ta stran uporablja piškotke (cookies). Z uporabo te spletne strani brez izklopu piškotke v brskalniku, pomeni, da se strinjate za njegovo uporabo.
Kupite! Lastnosti Downloads

Zaslužite z nami!

Če bi želeli začeti zaslužite denar z vBET stika za Affiliate Program.
Rezultati 1 do 4 od 4

Thread: DBSEO dela

  1. #1
    Noob
    Join Date
    Februar 2012
    Prispevkov
    12

    Default DBSEO dela

    samo v primeru, kdorkoli je zavzet.

    Dobili prvi dbseo setup in delovnih

    nato namestite vbet in uporabiti normalno url nastavitve ne odločijo, kaj storiti s vbseo

    Moja vprašanja, kje dobim prazno rezultate in raznih drugih wierdness je bil do starejši napeljati zato poskrbite, da so popolnoma odstranjeni

    potem poskrbite, da imate prevajalec dela, to je moje naslednje vprašanje. med testiranjem sem imel že rabljen polne kvote od yandex v dan ro soemthing tako sem videl čuden vprašanja po tem

    VBET ekipa strjena lava vi prosim življati neki vrsta od a poročanje / informacije stran kjer piše, kaj je bila prevedena in kaj bo treba ytranslated (sicer je v čakalni vrsti itd) sem imel a trd čas kipec jasno zakaj sem zdelo, da imajo EN in FR predpomnilnika elemente samo (čeprav francoski ni delo)

    basiclaly Če dobite vprašanje vrniti praske in začeti znova

    Nazadnje dodamo vbet in ne godljo s čimerkoli po.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Prosimo, upoštevajte, da podpira vBET omogoča nastaviti, katere jezike lahko v predpomnilniku. Če ste cache samo EN in FR, potem morda ste izklopili predpomnilnika za druge jezike. Tudi ročno lahko greš na prevedeno stran v drugem jeziku in če je prevedena (lahko tudi iz kvote v ponudnik prevajalskih storitev) preverite, ali je šlo za predpomnilnik. Tudi v primeru Ocene predpomnilnika morate nastaviti ustrezne pravice za imenik (podrobnosti v predpomnilniku opis Ocene).

  3. #3

    Default

    Vzklik veselja in začuđenja guys sem objavil v drugi sukanec na to. Nisem videl moj nit, tako sem se spraševala, če gre za mrtvi izdelek?

  4. #4
    Prepovedani
    Join Date
    Avgust 2012
    Prispevkov
    481

    Default

    Vaš post je izginil v zmernih količinah. To je bil odobren in jo prikazuje. vBET deluje in razvija.

Oznake za to Thread

Pravila objavljanja

  • You ne sme objavljati novih tem
  • You ne sme post Odgovori
  • You ne sme dodati priponk prispevkom
  • You ne sme urejati svojih prispevkov
  •