Pomembno: Ta stran uporablja piškotke (cookies). Z uporabo te spletne strani brez izklopu piškotke v brskalniku, pomeni, da se strinjate za njegovo uporabo.
Kupite! Lastnosti Downloads

Zaslužite z nami!

Če bi želeli začeti zaslužite denar z vBET stika za Affiliate Program.
Rezultati 1 do 5 od 5

Thread: PhotoPost Pro

  1. #1
    Države
    Join Date
    Januar 2010
    Prispevkov
    53

    Default PhotoPost Pro

    Je v nasprotju z PhotoPost Pro. ko imajo ljudje izbrati prevod PhotoPost daje 404 napak, in tudi tiste, ki uporabljajo vbseo povezave, ki za pot pp spremembe / en / galerija etc

    celo wghen dodam prezreti url / Albumi
    Nazadnje urejal tsak76; 15-02-10 pri 13:46.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Nismo se še vprašanja integracije v za PhotoPost Pro in ne vemo, podrobnosti o tem, kako to deluje.

    Če lahko poskus nekaj časa in preverite, ne bo delo s povezavami z "jezik

    O ignoriranje - si napisal, da povezave do PhotoPost so / Galerija, Vendar pa blokira / Albumi - To je vprašanje. Block ustrezno povezavo in PhotoPost ne bo preveden v vse.

  3. #3

    Default

    Jaz sem tudi zanima rešitev za PhotoPost ... sem imel na moji strani pedicabforum / .com


    Prosimo, da delež, če ste našli rešitev ....

    Tx

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Torej v tem trenutku lahko nastavite, da ne podpira prevodov sploh za PhotoPost Pro.

    Če lahko prosim PM me dostop do vseh podrobnosti forum (lahko preizkus forum), ki so nameščeni PhotoPost Pro in vBET, kot lahko vidim, kako deluje in morda ugotovimo, način, kako jo podpira. Dokler so strani, ki jih PhotoPost Pro, ki jih vBulletin mora biti način za podporo prevajanja. Tako kot smo to podporo naših straneh zunaj imenik forum.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Integracija z Photo Post Pro je podprta Zdaj Bilo je res prej, vendar smo to napisal v drugem kraju, tako da samo palico, da bi dejansko seznanil tukaj. Za navodila si oglejte tukaj:
    http://www.vbenterprisetranslator.co...tructions.html

Oznake za to Thread

Pravila objavljanja

  • You ne sme objavljati novih tem
  • You ne sme post Odgovori
  • You ne sme dodati priponk prispevkom
  • You ne sme urejati svojih prispevkov
  •