Pomembno: Ta stran uporablja piškotke (cookies). Z uporabo te spletne strani brez izklopu piškotke v brskalniku, pomeni, da se strinjate za njegovo uporabo.
Kupite! Lastnosti Downloads

Zaslužite z nami!

Če bi želeli začeti zaslužite denar z vBET stika za Affiliate Program.
Rezultati 1 do 6 od 6

Thread: Z uporabo apertiumtest.php, kaj je izgleda dela in ne dela

  1. #1

    Default Z uporabo apertiumtest.php, kaj je izgleda dela in ne dela

    Hi guys, samo testiranje z uporabo apertiumtest.php za testiranje, in dobil to sporočilo, kaj je to pomenilo, je pravi dela ali ne?

    Začetni preskus prevod za Apertium
    Rezultat preskusa: {"responseData": {"translatedText": "Pozdravljeni adiï½s"}, "responseDetails": null, "responseStatus": 200}
    Test napaka:
    Čas povezave (ms): 2646.09082031



    hvala, preden

  2. #2
    Prepovedani
    Join Date
    Avgust 2012
    Prispevkov
    481

    Default

    To sporočilo pravi, da je vse OK in Apertium prevajanje deluje.

  3. #3

    Default

    -sem poskušal odpreti nekaj drug jezik strani, vendar še vedno niso prevedeni
    koliko apertium max omejiti dejansko, permonth ali perday, kdo ve?


    -sem se potrudil odstraniti api ključ od admincp > vBET prevajanje ponudniki > Apertium prevajanje API ključ
    torej preizkušen odpiranje datoteke apertiumtest.php znova, še vedno kazanje isto sporočilo

    Začetni preskus prevod za Apertium
    Rezultat preskusa: {"responseData": {"translatedText": "Pozdravljeni adiï½s"}, "responseDetails": null, "responseStatus": 200}
    Test napaka:
    Čas povezave (ms): 1141.77612305
    Torej svoje izgleda to sporočilo pomeni, svoj ne ki dela

    lahko delite, kaj je apertiumtest.php sporočilo za vbenterprisetranslator.com, in je apertium deluje tukaj?

  4. #4

    Default

    modernizirati, jaz še vedno pusti prazno api ključ od admincp > vBET prevajanje ponudniki > Apertium prevajanje API ključ

    in se potrudil predrtina pila apertiumtest.php še zdaj (nekaj ur po moj prejšnji post zgoraj), sporočilo zdaj se spreminjajo v to


    Začetni preskus prevod za Apertium
    Rezultat preskusa: {"responseData": {"translatedText": ničelna}, "responseDetails": "ne podpira par", "responseStatus": 451}
    Test napaka:
    Čas povezave (ms): 744.413085938

  5. #5
    Prepovedani
    Join Date
    Avgust 2012
    Prispevkov
    481

    Default

    Apertium trenutno ne deluje. Obstaja uradna izjava iz njih. Spremljamo stanje.

  6. #6
    Prepovedani
    Join Date
    Avgust 2012
    Prispevkov
    481

    Default

    Apertium zdaj deluje.



    Quote Originally Posted by basketmen View Post
    -sem poskušal odpreti nekaj drug jezik strani, vendar še vedno niso prevedeni
    koliko apertium max omejiti dejansko, permonth ali perday, kdo ve?
    Apertium podpira vse jezikovne dvojice. Poleg tega Apertium je prevajalka za pomoč Microsoft in Google, je ni mogoče uporabiti za učinkovito prevajanje strani. Apertum dostop, je pogosto odvisna od prometa na strežniku.

    Quote Originally Posted by basketmen View Post
    -sem se potrudil odstraniti api ključ od admincp > vBET prevajanje ponudniki > Apertium prevajanje API ključ
    torej preizkušen odpiranje datoteke apertiumtest.php znova, še vedno kazanje isto sporočilo
    Apertium dostop does ne zahtevati a zakleniti. Vendar, registrirani uporabniki imajo višjo omejitev poizvedbe.

    Quote Originally Posted by basketmen View Post
    lahko delite, kaj je apertiumtest.php sporočilo za vbenterprisetranslator.com, in je apertium deluje tukaj?
    Sem dobil isto sporočilo kot vaš prvi in Apertium deluje.

Oznake za to Thread

Pravila objavljanja

  • You ne sme objavljati novih tem
  • You ne sme post Odgovori
  • You ne sme dodati priponk prispevkom
  • You ne sme urejati svojih prispevkov
  •