Pomembno: Ta stran uporablja piškotke (cookies). Z uporabo te spletne strani brez izklopu piškotke v brskalniku, pomeni, da se strinjate za njegovo uporabo.
Kupite! Lastnosti Downloads

Zaslužite z nami!

Če bi želeli začeti zaslužite denar z vBET stika za Affiliate Program.
Rezultati 1 do 4 od 4

Thread: vprašanje z Navbar-Top namestitev in vBstyle

  1. #1

    Default vprašanje z Navbar-Top namestitev in vBstyle

    Ne morem upload fotografija moje vprašanje, ker slika omejitve na strežniku, so SUPER SMALL. tako da ne drži.

    Ampak, ko sem izberite NavBar-TOP na mojem vBstyle, bar s svojim uporabniškim imenom itd profil .. manjkajo. To se ne zgodi na privzeti slog VB. Ne veste, kako izslediti, kaj je vprašanje, vendar sem želel, da bi to nad navbar, tako da je bolj vidna.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Zdi se, da imate nekaj bug v vašem stilu. Če je privzeta dela lep to pomeni, da vBET deluje v redu.

    Prosimo, upoštevajte, da če ste se odločili, NAVBAR-TOP nato vBET dodaja zastave z uporabo plugin imenom Dodajanje zastavice in ta del kode:
    PHP Code:
    } else if ('nt' == $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_flagsplace']) {
    vB_Template::preRegister('navbar', array('vbenterprisetranslatorflags' => $vbenterprisetranslatorflags));
    $vbulletin->templatecache['navbar'] = substr_replace($vbulletin->templatecache['navbar'], ' $vbenterprisetranslatorflags .'17,1);
    } else if ... 
    Predpostavlja se, da vsebina $ VBulletin-> templatecache ['Navbar'] se začne z "$ Final_rendered = ".

    Ali potrebujete dodatno pomoč tukaj?

  3. #3

    Default

    Da vidim, kaj pravi o tem vBstyles.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Ni problema - če potrebujete več pomoči samo za zapisovanje

Oznake za to Thread

Pravila objavljanja

  • You ne sme objavljati novih tem
  • You ne sme post Odgovori
  • You ne sme dodati priponk prispevkom
  • You ne sme urejati svojih prispevkov
  •