Pomembno: Ta stran uporablja piškotke (cookies). Z uporabo te spletne strani brez izklopu piškotke v brskalniku, pomeni, da se strinjate za njegovo uporabo.
Kupite! Lastnosti Downloads

Zaslužite z nami!

Če bi želeli začeti zaslužite denar z vBET stika za Affiliate Program.
Rezultati 1 do 3 od 3

Thread: vaultwiki integracija

  1. #1
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default vaultwiki integracija

    To je poseben primer integracije le za vaultwiki. To je samo potreben, saj vaultwiki ni združljiva s vBulletin na področju BB kode in spremembe API dodajanje novih parametrov za BBCode parser funkcij. Zato je normalno integracijo z razpoznavalniki za vBulletin ne deluje in daje opozorila:
    Warning: Missing argument 2 za vB_WikiCodeParser:: handle_bbcode_code (), imenovana v / includes / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php on line 25 in je opredeljena v / v trezorju / razred / bbcode.php on line 1488

    Warning: Missing argument 2 za vB_WikiCodeParser:: handle_bbcode_html (), imenovana v / includes / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php on line 28 in je opredeljena v / v trezorju / razred / bbcode.php on line 1506

    Warning: Missing argument 2 za vB_WikiCodeParser:: handle_bbcode_php (), imenovana v / includes / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php on line 22 in je opredeljena v / v trezorju / razred / bbcode.php on line 1470
    Za rešitev vprašanja, kar morate storiti nekaj preprostih korakov. Boste morali ponoviti po vsaki posodobitvi vBET.

    Integracija korakih:
    1. Odpri / includes / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php
    2. Najdi:
    PHP Code:
    function vbet_handle_bbcode_php(&$parser, &$value) { 
    3. Dodaj PO:
    PHP Code:
    if($parser instanceof vB_WikiCodeParser) {
    return 
    '<!--vBET_SNTA-->' $parser->handle_bbcode_php(0$value) .'<!--vBET_ENTA-->';

    4. Najdi:
    PHP Code:
    function vbet_handle_bbcode_code(&$parser, &$value) { 
    5. Dodaj PO:
    PHP Code:
    if($parser instanceof vB_WikiCodeParser) {
    return 
    '<!--vBET_SNTA-->' $parser->handle_bbcode_code(0,$value) .'<!--vBET_ENTA-->';

    6. Najdi:
    PHP Code:
    function vbet_handle_bbcode_html(&$parser, &$value) { 
    7. Dodaj PO:
    PHP Code:
    if($parser instanceof vB_WikiCodeParser) {
    return 
    '<!--vBET_SNTA-->' $parser->handle_bbcode_html(0,$value) .'<!--vBET_ENTA-->';

    Naslednji koraki so IZBIRNI - uporabite ga le, če uporabljate virtualno mapo, ki je preusmerjen .htaccess, da showwiki_proxy.php datoteke in samo, če uporabljate vBET SEO povezave:
    1. Odpri datoteko showwiki_proxy.php
    2. Najdi:
    PHP Code:
    define('VAULT_FRIENDLY_ENTRY'1); 
    3. Dodaj PO:
    PHP Code:
    if ($_REQUEST['language']) {
    $_SERVER['REQUEST_URI'] = str_replace('/'.$_REQUEST['language'].'/''/'$_SERVER['REQUEST_URI']);

    4. Odpri htaccess datoteko.
    5. PRED wiki pravila Dodaj to pravilo:
    Code:
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/YOUR_WIKI_DIRECTORY(.*)?$ YOUR_WIKI_DIRECTORY$2?language=$1 [QSA]
    6. Sprememba pravilo YOUR_WIKI_DIRECTORY na vaš navidezni imenik wiki (v kabini mesta)
    Nazadnje urejal vBET; 14-07-11 pri 12:53.

  2. #2

    Default

    Pravkar sem nadgrajene proge vbet iz 3.3.6, da 3.5.3


    po tem, nenadoma sem ne more ustvariti novo stran v vaultwiki, dobil to sporočilo o napaki po kliku "Nov člen Post" gumb:

    Usodna napaka: v /home/username/public_html/vault/class/revision.php vrstici 33 dovoljena velikost pomnilnika 33554432 bajtov izčrpana (poskusili dodeliti 131072 bajtov)
    Nb.
    -Ne morem ustvariti novo stran vaultwiki in zaslužiti zgoraj sporočilo o napaki, vendar sem še vedno lahko urejanje vaultwiki sporočilo brez problema
    -Če sem invalidnih vbenterprisetranslator izdelka, sem lahko ustvarite novo stran v vaultwiki znova
    -sem že poskušali dodati to vrstico v vault/class/revision.php datoteki, po začetku <? php, vendar še vedno isti:
    ini_set('memory_limit','1024M');
    -Jaz sem z uporabo vaultwiki 3.0.13
    -Sem že ustvariti niti v vaultwiki forum preveč https://www.vaultwiki.org/THREADS/5265/ če ti lahko pomaga ali dati namig od oni strani, tako da sem zdaj sprašuje, če je nekaj sprotni popravek iz vbet strani najprej o tem. To lahko pomaga druge države, ki uporabljajo vbenterprisetranslator mod s vaultwiki preveč






    Lep pozdrav
    Richie

  3. #3
    Upokojeni;)
    Join Date
    Avgust 2011
    Prispevkov
    441

    Default

    Ste poskusili povečali ste omejitev pomnilnika za celoten strežnik, šele izdelovanje to nastavitev globalnih?

Oznake za to Thread

Pravila objavljanja

  • You ne sme objavljati novih tem
  • You ne sme post Odgovori
  • You ne sme dodati priponk prispevkom
  • You ne sme urejati svojih prispevkov
  •