Önemli: Bu sayfa çerez kullanıyor (cookies). Tarayıcı çerezleri kapatmadan Bu web sitesini kullanarak, bunu kullanmak için kabul anlamına gelir.
Şimdi satın alın! Özellikler Yüklemeler

Bizimle kazanın!

Eğer vBET katılmak için para kazanmaya başlamak istiyorum Ortaklık programı.
Sonuçlar 1 için 3 , 3

Konu: vaultwiki entegrasyonu

Michał Podbielski (BB Personel) vBET's Avatar

Default vaultwiki entegrasyonu

Bu sadece vaultwiki için özel entegrasyon durumda. Vaultwiki BBCode'lar ve değişiklikler API ayrıştırıcı işlevler BBCode yeni parametre ekleyerek alanda vBulletin uyumlu değildir, çünkü bu sadece ihtiyaç vardır. VBulletin için ayrıştırıcıları normal entegrasyon ve uyarılar verir neden şudur:
    Uyarı: / denir handle_bbcode_code (), Eksik: vB_WikiCodeParser için argüman 2: / line 25 vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php hattı 1488 / tonoz / sınıf / bbcode.php tanımlanan.

Uyarı:: vB_WikiCodeParser için argüman 2 Eksik: handle_bbcode_html () denir / / Satır 28 vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php doğrultusunda 1506 / tonoz / sınıf / bbcode.php tanımlanan.

Uyarı: Eksik: vB_WikiCodeParser için argüman 2: / denilen handle_bbcode_php (), / Satır 22 vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php ve hat 1470 / tonoz / sınıf / bbcode.php tanımlanan
    Sorunu çözmek için birkaç basit adımda yapmak zorunda. Her BB güncellemeden sonra tekrarlamak zorunda.

Entegrasyon adımları:
    1. Aç / / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php
    2. Bul:
    PHP Code:
    function vbet_handle_bbcode_php(&$parser, &$value) { 
    3. SONRA ekle:
    PHP Code:
    if($parser instanceof vB_WikiCodeParser) {
    return 
    '<!--vBET_SNTA-->' $parser->handle_bbcode_php(0$value) .'<!--vBET_ENTA-->';

4. Bul:
    PHP Code:
    function vbet_handle_bbcode_code(&$parser, &$value) { 
    5. SONRA ekle:
    PHP Code:
    return 
    '<!--vBET_SNTA-->' $parser->handle_bbcode_code(0,$value) .'<!--vBET_ENTA-->';

6. Bul:
    PHP Code:
    function vbet_handle_bbcode_html(&$parser, &$value) { 
    7. SONRA ekle:
    PHP Code:
    return 
    '<!--vBET_SNTA-->' $parser->handle_bbcode_html(0,$value) .'<!--vBET_ENTA-->';

Sonraki adımlar İSTEĞE BAĞLI - eğer tarafından yönlendirilen bir sanal dizin kullanıyorsanız sadece bunu kullanın .BB SEO bağlantılar kullanıyorsanız, dosyayı showwiki_proxy.php için Debug ve:
    1. Dosya aç showwiki_proxy.php
    2. Bul:
    PHP Code:
    define('VAULT_FRIENDLY_ENTRY'1); 
    3. SONRA ekle:
    PHP Code:
    if ($_REQUEST['language']) {
    $_SERVER['REQUEST_URI'] = str_replace('/'.$_REQUEST['language'].'/''/'$_SERVER['REQUEST_URI']);

4. Açın. Htaccess dosyası
    5. Wiki kuralları bu kural eklemek ÖNCE:
    Code:
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/YOUR_WIKI_DIRECTORY(.*)?$ YOUR_WIKI_DIRECTORY$2?language=$1 [QSA]
    6. Sanal wiki dizini (standında yerlerde) kural YOUR_WIKI_DIRECTORY Değişim
    Last edited by vBET; 14-07-11 at 12:53.

Üye

Ben sadece 3.5.3 için 3.3.6 çeviriler yükseltti

Bundan sonra aniden ben cant vaultwiki içinde yeni sayfa oluşturmak, 'Sonrası yeni makale' butonuna tıkladıktan sonra bu hata mesajı alıyorum:

Ölümcül hata: bellek büyüklük-in 33554432 bytes yorgun (131072 byte ayırmaya çalıştı) in /home/username/public_html/vault/class/revision.php on line 33 izin
    Nb.
    -Ben vaultwiki yeni sayfa oluşturmak ve hata mesajı alıyorum, ama ben hala can, hiç sorun vaultwiki ileti düzenleme
    -Ben vbenterprisetranslator ürünü devre dışı bırakılırsa, yeni sayfa vaultwiki içinde yeniden oluşturabilirim
    -Ben zaten güvenilir başından sonra vault/class/revision.php dosyasında, bu satırı ekleyin <? php, ama hala aynı:
    ini_set('memory_limit','1024M');
    -Ben vaultwiki 3.0.13 kullanıyorum
    -Ben zaten bir iplik vaultwiki forumda çok yaratmak https://www.VaultWiki.org/Threads/5265/ yoksa yan anlam verebilir halinde, yani şimdi bu BB tarafı biraz düzeltme olup olmadığını soruyorum. Bu vbenterprisetranslator kullanarak vaultwiki ile çok mod diğer üye yardımcı olabilir

regrads
    richie

Emekli;)

Sen-si olmak güvenilir-e artırmak için bellek sınırı e bütün sunucunuz, sadece bu genel ayarı yapmak?

Bu Konu İçin Etiketler

İzinleri Yetkileriniz

• Size olmayabilir Yeni Mesaj
  • Size olmayabilir yazılan mesaj içermekte
  • Size olmayabilir Mesaj ekleri
  • Size olmayabilir Mesajınızı Değiştirme
  •