Text automatically translated from: Greek to: Slovenian
Translated text
Ta predmet besedila je napisana v grščini

Sprva sem videl nadgradnjo syngekrimeni vBulletin da sem imel občutek, še posebej, zaradi česar namestitev 2chch vse člane našega foruma so bili navdušeni! Nenadoma od nikoder začeli pojavljati in uporabniki iz drugih držav in so prepričani, da je bila to posledica nadgradnje!

Edini problem je (in je zagotovo problem v mojem forumu, ker imam nameščen veliko nadgradenj in programi / plugins, vendar morda strežnik, ki gosti strani) je počasnost in sam obseg podatkov v dnevno backup, ki samodejno forum .

Seveda izklopljen caching in 1,2 GB pa backup sistem dnevno (aferesa in slik ne bi v bazi podatkov) velikost dnevni backup padla na okoli 360 MB.

Zdaj sem onemogočen predpomnilnik in imam samo 4 glavni jeziki lahko med člani foruma.

Tako sem nestrpno čakati za 2 stvari. Izdaja 3.ch ki se je izboljšal vprašanje začasnega skladiščenja, in seveda kmalu se bo spremenilo mesto, ki gosti strani.

Ko okoklirothei različico 3x in ko se hitrost mojega forum povečalo na ravni, ki so tu gotovo, da bo gibanje članov in obiskovalcev na forumu in morda dvojni trojni posebno nadgradnjo.

Hvala
Nektarios Zogkos
Original text