Pomembno: Ta stran uporablja piškotke (cookies). Z uporabo te spletne strani brez izklopu piškotke v brskalniku, pomeni, da se strinjate za njegovo uporabo.
Kupite! Lastnosti Downloads

Zaslužite z nami!

Če bi želeli začeti zaslužite denar z vBET stika za Affiliate Program.
Strani 1 od 2 12 ZadnjeLast
Rezultati 1 do 10 od 17

Thread: Facebook Like Button

  1. #1
    Brezupen
    Join Date
    Februar 2010
    Prispevkov
    210

    Default Facebook Like Button

    Imam dodal Facebook, kot je gumb za svojo spletno stran.

    Deluje v redu, razen, ko sem kot prevedeno stran.

    Url, ki prikazuje na mojem profilu Facebook je vedno url za angleške strani (forum privzeti jezik)

    Kako lahko gumb delo za prevedenih strani.

    Tukaj je mod podrobnosti, Facebook ", kot je" Button za BILTEN - vBulletin SEO Forum

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Kaj vidim da je iframe ni gumba. Prosimo, opišite točno, kako deluje, je, kako je predstavljena na vašem forumu (navedite URL, kjer bomo lahko videli na vašem forumu in povejte, kateri je to).

  3. #3
    Brezupen
    Join Date
    Februar 2010
    Prispevkov
    210

    Default

    lol, iframe obremenitve, kot so gumb, kjer ste bili v letu 2010, ne veste, kaj facebook, kot je gumb?

    Kakorkoli že, kaj ni to dodati na vas poligonu ali na vBET, traja 2 sekundi in veliko vaših uporabnikov, so jo uporabljajo.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Prosimo, upoštevajte, da se moj čas preživijo v letu 2010 leto je moja osebna stvar. Če pričakujete podporo predlagam, da odgovarjajo na vprašanja, namesto pisanja kazni, ki daje ničesar za izdajo in se lahko obravnava kot žaljivo. Mi se ne zanima, kaj po vašem mnenju mora biti znana z vseh ljudi na svetu (za to prosimo Area uporabo Člani - imate tam Off Topic forum sub), vendar v vas pomaga. In za to potrebujemo vaše odgovore.

    Prosimo, upoštevajte, da se ne bomo namestiti vsak mod, ki se uporablja v vsaki od naših strank. Prosimo, da odgovor na vprašanja tako da bomo lahko za analizo vprašanja in vam pomagali

  5. #5
    Brezupen
    Join Date
    Februar 2010
    Prispevkov
    210

    Default

    Prosimo, opišite točno, kako deluje
    Koda i povezana, dodaja facebook, kot je gumb za forum vBulletin strani, ko jo kliknete, da vam pokaže všeč stran vb in to kaže tudi na svojem profilu facebook.

    Deluje v redu, razen, ko sem kot prevedeno stran.

    Url, ki prikazuje na mojem profilu Facebook je vedno url za angleške strani (forum privzeti jezik)

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by vBET View Post
    dal URL, kjer bomo lahko videli na vašem forumu in povejte, kateri je bilo
    Bom mi dovolite, da ga vidim in bolje razumeli. Glej tudi povezave, katere spremembe, kar ni v prevodu, itd Zdaj nisem mogel ugotoviti, kaj točno se dogaja. Prosimo, da zahteva podatke

  7. #7

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Prosimo, PM me dostop do podatkov za vsak preizkus račun, ki bo omogočil me da ga vidim (ne ustvarjamo lažnih računov na vašem forumu stranke). Jaz sem na forumu zdaj tako da bom lahko, da preverim hitro

  9. #9
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    OK, tako da sem tam. Ampak še vedno ni napisal, kaj naj jaz iskal ...

    Še enkrat prosim povej ", ki je eden it" - kateri gumb, o katerih govorimo? Kaj naj ne iščejo svoj forum? Daj mi nekaj besedila, ali opis slike ... Zdaj vidim gumb za dajanje krvi, in za iskanje ...

  10. #10
    Brezupen
    Join Date
    Februar 2010
    Prispevkov
    210

    Default

    Facebook, kot gumb na sredini zaslona.


Strani 1 od 2 12 ZadnjeLast

Oznake za to Thread

Pravila objavljanja

  • You ne sme objavljati novih tem
  • You ne sme post Odgovori
  • You ne sme dodati priponk prispevkom
  • You ne sme urejati svojih prispevkov
  •