PDA

View Full Version: Rešeno Get sporočilo o napaki vse teme, ki se gibljejo



basketmen
08-09-10, 11:34
Sem dobil to sporočilo o napaki vse teme, ki se gibljejo


Fatal error: Call na vbet_vbseo_filter_replace_text undefined function () v / home / username / public_html / vbseo / includes / functions_vbseo_createurl.php on line 47


še vedno uporabljajo privzeti jezik, so teme, ki jih preselil, vendar izgleda, da ne preusmeritvijo rewrited url spet po uspešno gibljejo nit, še vedno z domain.com / showthread.php t =? 123456 in dobili sporočilo o napaki, poglej v sliki






http://i291.photobucket.com/albums/ll284/basketmen/3.jpg

vBET
08-09-10, 22:51
Izgleda, da nekateri vprašanje z htaccess -. Sem bil kar poseben integracija tam (PM), tako da vaša pravila niso standard in to je vprašanje (zahteva pride ven, ne da bi datoteko seo, so tako naši dodatne funkcije, ki niso vključene in integrirane vBSEO koda ne deluje ). Strinjali smo se, po PM, da bom še vedno delujeta na ta pravila (za vaše posebne član strani), tako da sem še vedno imeti dostop podatke - bom to popraviti na mestu:)

basketmen
08-09-10, 23:16
Izgleda, da nekateri vprašanje z htaccess -. Sem bil kar poseben integracija tam (PM), tako da vaša pravila niso standard in to je vprašanje (zahteva pride ven, ne da bi datoteko seo, so tako naši dodatne funkcije, ki niso vključene in integrirane vBSEO koda ne deluje ). Strinjali smo se, po PM, da bom še vedno delujeta na ta pravila (za vaše posebne član strani), tako da sem še vedno imeti dostop podatke - bom to popraviti na mestu:)
ah, tako zaradi tega, da je ok potem ni preveč pomembno / ni nujna za zdaj, saj se preselil teme, samo da dobijo sporočilo o napaki, je bolj pomembno, član strani


to nit rešiti

vBET
09-09-10, 07:34
Hvala za povratne informacije. Sem že ugotovili, da je za rešitev, tako po reševanju član strani bom rešiti tudi to vprašanje.

vBET
10-09-10, 07:36
To vprašanje se zdi, da bi lažje rešili Thant vaš memberpages poseben primer. Torej je zdaj rešen (I stil bo delo na člana straneh).

Prosimo, upoštevajte, da se zaradi svoje prilagodili. Pravilih htaccess boste morali na 1 dodatno integracijo korak s vBSEO vsakič, ko se posodobitev vBSEO. Ta korak je še en sprememba v datoteki FORUM_ROOT / vbseo / includes / functions_vbseo_createurl.php. Torej, ko boste spremenili to datoteko, v skladu z običajno navodili integracije, vas prosimo, da:
1. Najdi:

<?php
2. Dodaj PO:

require_once(dirname(__FILE__). '/../../includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');

To rešuje vprašanje z gibljivimi teme:)

basketmen
10-09-10, 07:55
To vprašanje se zdi, da bi lažje rešili Thant vaš memberpages poseben primer. Torej je zdaj rešen (I stil bo delo na člana straneh).

Prosimo, upoštevajte, da se zaradi svoje prilagodili. Pravilih htaccess boste morali na 1 dodatno integracijo korak s vBSEO vsakič, ko se posodobitev vBSEO. Ta korak je še en sprememba v datoteki FORUM_ROOT / vbseo / includes / functions_vbseo_createurl.php. Torej, ko boste spremenili to datoteko, v skladu z običajno navodili integracije, vas prosimo, da:
1. Najdi:

<?php
2. Dodaj PO:

require_once(dirname(__FILE__). '/../../includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');

To rešuje vprašanje z gibljivimi teme:)
Da svoje delo, najlepša hvala:)

tako da dont moramo spremeniti v krepko


require_once(dirname(__FILE__). '/../../includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');

lastne poti, kot so

require_once(dirname(__FILE__). '/home/username/includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');

vBET
10-09-10, 11:53
Ne spremeni - to je že delovno raztopino. Če želite spremeniti s posebnimi pot v vašem strežniku potem pa je tam polno vprogramiranih poti, vendar tudi to ni potrebno tukaj.

basketmen
23-09-10, 13:07
Michał jaz sem žal šele ustanavljati to


When i go to admincp --> potem pa pojdi do zmernih Zahvale, ali Incoming Zahvale, ali odhodni Zahvale strani, vendar sem le dobil to sporočilo o napaki:


Warning: require_once (/ home / username / public_html / modcp / includes / functions.php) [function.require-once]: ni odprlo tok: No, kot datoteko ali imenik v / home / username / public_html / includes / init.php on line 155

Fatal error: require_once () [function.require]: Failed odpiranje potreben "/ home / username / public_html / modcp / includes / functions.php '(include_path ='.:/ usr / lib / php: / usr / local / lib / php ') in / home / username / public_html / includes / init.php on line 155


če sem odstraniti ta vrstica je tisti linkback stran odprla spet normalno, zato njeno izgleda, da nekatere funkcije vbseo napačna pot


require_once(dirname(__FILE__). '/../../includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');


si lahko to vrstico več kot nalašč spet? če ne morda bom uporabo, če niso pogojno za tiste, stran Zahvale, kot so


if (THIS_SCRIPT != 'scriptname') {
require_once(dirname(__FILE__). '/../../includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');
}

vBET
23-09-10, 13:30
Ta rešitev ni bila pripravljena za delo v admincp samo na forumu straneh. Moraš dodati pogoj, ki bo spremenil pot v primeru admincp, ali pa samo ne bo dodati ta vBET datoteko potem.

basketmen
23-09-10, 17:09
je dobil tako da tukaj je, kaj delam


-? V datoteki vbseo_moderate.php po <php i dodati ta

define('THIS_SCRIPT', 'vbseo_moderate');

- Nato v functions_vbseo_createurl.php i zaviti svojo kodo, če ni s pogojno


if (THIS_SCRIPT != 'vbseo_moderate') {
require_once(dirname(__FILE__). '/../../includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');
}



njegovih delovnih sedaj če je kdo to potrebno preveč

vBET
24-09-10, 15:33
Imeli ste to vprašanje, ker kot se spomnim vaš strežnik uporablja meri. Htaccess pravila. Torej, to vprašanje ni običajno. Kakorkoli že - hvala za delitev:) To je lahko koristno za tiste, ki bodo prav tako zahtevajo prilagojene pravila htaccess zaradi nekaterih drugih integracije mods..

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1