PDA

View Full Version: Rešeno Domača stran ni prevajanju



Snake
23-08-10, 22:21
× "× × ž ×-ש×' ž × × ™ ¥ - × ¤ × • × ° × • × × ™ × ž - ×¢×-ר×" × × œ ž ×-ש×' × "× - × ™ × * ×, × × ª ž × ™ ×> ×" × • × ª × ™ × § × • × * × × ™ (http://www.computer-juice.com/forums/iw /)

Na domači strani so besede ni pravilno prevedena, izgleda le na jezike od leve proti desni. Prav tako alt besedilo je narobe.

Snake
23-08-10, 23:41
čudno, se zdi ok zdaj, samo alt besedilo vprašanja na zastave.

vBET
24-08-10, 05:24
Kot sem razumel, ki ga uporabljate atributov možnost Prevajalnik "alt". Prizadevali si bomo za reprodukcijo to vprašanje na naših strežnikih preizkus in rešiti vprašanje po tem.

Snake
24-08-10, 08:17
Ja, se zdi v nekaterih jezikih alt zastav je naključno znakov xxooo itd

kamilkurczak
25-08-10, 11:12
Hello,

Prosimo, poskusite jasne cache za goste samo ta jezik. To je možnost v vBET orodij v glavnem meniju.

Če to vprašanje je še vedno tam. prosim PM me vašem admincp in FTP podrobnosti in bom popraviti.

To je propably alt tag vprašanje.

Thanks

Snake
25-08-10, 11:15
To je še vedno tam, alt oznake prevod je omogočena, samo znaki so junk, dont dam admin dostop do vsakogar, žal.

kamilkurczak
25-08-10, 11:18
Ali ste jasno cache za ta jezik z orodji vBET?

Ne morem reproducirati na moj test forum, tako da ne morem popraviti. Samo na vašem forumu.

Snake
25-08-10, 11:35
Kateri cache? baze podatkov ali datoteke?

kamilkurczak
25-08-10, 11:41
Ali uporabljate vBET 336 zdaj? Če je odgovor da, v vaši admincp imate vBET orodja -> cache čistilec -> nastavite jidiš in čiste datoteke Cache gost in Clean Database Cache, da ja. kliknite OK.

Snake
25-08-10, 12:54
Im ne uporabljate jidiš jezik, tako da nič ne obstaja v cache baze podatkov ali datoteke že.

Snake
25-08-10, 12:56
V bistvu alt tag prevod ne deluje za vse jezike, ki uporabljajo posebne znake, jap, hebrejsko, korejski itd

kamilkurczak
25-08-10, 13:05
Kaj kodiranje uporabljate? utf8?

Kako preveriti svoj forum characterset?

1. Pojdi v Admin CP-> Jeziki in stavki-> Language Manager
2. Izberite Uredi nastavitve za svoj forum jezik in preverite vrednost HTML Character Set

Snake
25-08-10, 16:01
Fixed, hvala!

kamilkurczak
25-08-10, 16:17
Hvala za potrditev Snake:)
veliko sreče

Snake
25-08-10, 20:40
Eno vprašanje, ki je zdaj na 'funtov "moj forum pokaže kot''.

To je zaradi spremenjene characterset na utf-8, Kako lahko to popravimo prosim?

Mogoče mSQL najti in zamenjati poizvedbe?

kamilkurczak
26-08-10, 10:14
hmmm ..
Zdaj vBET deluje odlično na vašem forumu kot vidim in ne morem si pomagati, ampak imam idejo.
Če naredite novo delovno mesto z funtov? jo delajo ali ne?
lahko spremenite vaš tip kodiranje v UTF-8 v konfiguracijsko datoteko preveč.
to vrstico:

$config['Mysqli']['charset'] = 'utf8';
To ni vBET vprašanje in ne morem popraviti vB datoteko, tako da prosim. Če to še vedno ne dela - samo pišite na podporo vB.
Hvala.

kamilkurczak
26-08-10, 16:24
Kot sem videl na vašem forumu - rešiti.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations