PDA

View Full Version: Rešeno Linkback v arhiv / sitemap



Snake
01-08-10, 21:49
Linkback na vBET v kazalo arhiv / je mrtvo povezavo. Ta povezava ne deluje. Dead povezave so slabo za SEO.

kamilkurczak
02-08-10, 10:40
lahko prilepite tukaj url do te strani s to mrtvo povezavo? Če lahko, lahko to povezavo iz vašega ali našega foruma.

Snake
02-08-10, 12:34
To je isto tukaj.

http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/archive/

Link v nogo z zastavico.

kamilkurczak
02-08-10, 13:21
ok hvala, bom preveril

vBET
03-08-10, 17:54
Rešeno in bodo vključeni v naslednji izdaji. Za hitro popraviti prosim:
1. Edit / includes / vbenterprisetranslator_functions_hooks.php
2. Najdi:

$output .= '<div class="smallfont" style="text-align: center;">'.vbenterprisetranslator_creditlink().'</div>
3. Zamenjajte z:

$output .= '<div class="smallfont" style="text-align: center;">'.str_replace('\\"','"',vbenterprisetranslator_creditlink()).'</div>

Snake
03-08-10, 18:29
Ta popravek povzroča prazen zaslon, cmon človek, boste vedno to, pol assed popravki, se vam ne preizkus te stvari?

kamilkurczak
04-08-10, 15:25
Prosim, zamenjajte vaš stari skladu s to novo kodo:

$output .= '<div class="smallfont" style="text-align: center;">'.str_replace('\\"','"',vbenterprisetranslator_creditlink()).'</div>

php BBCode črta "na koncu kode (pred </ div>). če ga ne zamenjate z bo to novo kodo vse dela.

Žal mi je za to.

Snake
04-08-10, 15:35
Add kaj podpisati? Vaš popraviti, je nered.

kamilkurczak
04-08-10, 15:38
glej prejšnje delovno mesto in poskusite znova prosim

vBET
04-08-10, 17:02
Potrjujem - to je nekaj vBulletin napaka v PHP BBCode. Prav tako - se spomnim, da ko sem se s kodo narobe, če namesto kot kodo, da bi našli - vendar je bila neškodljiva, ker ni bil sposoben v prahi.

Tudi v tem primeru zaradi vBullletin bug, da ni mogel praha dala navodila. Če ste v prahi točno navodil - bi ne mogli storiti, ker je to vBulletin PHP BBCode napake spremenili tudi besedilo, da bi našli. Torej bi morali ustaviti na korak, namesto da si je sebe sprememb v kodo in s tem prekinil svoj forum.

Zdaj je popravljeno (spremenjeno v CODE BBCode), vendar vas prosimo, ne pozabite, da niste prah navodila in to je bil vzrok za vaše forum odmor. Prav tako seveda Zelo mi je žal zaradi tega incidenta - ponavadi sem zaupanje v BB kode vBulletin. Tokrat je bila napaka.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.10.1