PDA

View Full Version: Zavrnjen Še en pogled



CThiessen
06-11-09, 14:26
Hi, jaz sem zdaj prvi pošti ali v drugem jeziku, se je začela. Ni so vsi člani branje objav in razumeti simbolov. Rad bi prevedenih besedil v različnih predstavitev. 1. Prvotni second Prevod - z zastavami, se lahko določi v nadzor z možnostjo, ali originalni ali pa samo želite vedno videti, ko pritisnete na ikono. Hvala Christian

vBET
06-11-09, 14:39
Velika novica je, vBET je popolnoma nastavljiva:) Torej, vse kar morate storiti, je najti v vaši predlogi Admin CP imenom vbenterprisetranslator_inpost_translate, in opravi vse spremembe, ki jih potrebujete:) Igra, kot na primer sam, tako da bi moral biti enostavno:)

dai-kun
07-11-09, 10:12
Všeč mi je ta ideja. Včasih sploh ne vem, kateri jezik zastave pripada.

Še eno sporočilo, lahko imamo vBET predloge združene? hvala!

vBET
08-11-09, 01:43
Všeč mi je ta ideja. Včasih sploh ne vem, kateri jezik zastave pripada.

Še eno sporočilo, lahko imamo vBET predloge združene? hvala!

Pod sliko ">" imaš opis, iz katerega do katerega. Priporočljivo je, da ni ga v surovi besedilo - v tem primeru Google bo uporabil to besedilo v indeksiranje in bo viden v RSS - in to ni točka. Bistvo je, da se glasi sporočilo, v vašem jeziku. Je res pomembno sporočilo, ki sem je bila napisana? Veste, da v nekaterih drugih hat tvoje. In ga lahko preverite, če ne poznate zastavo, če menite, da je pomembno za vas.

Kot je bilo opisano - lahko spremenite predlogo za karkoli želite, vendar se zaveda, da je to nekaj RSS kanali pokaže samo 2, prvi stavek besedila. Je res dobro, da obstaja pokazati nekaj besedila iz predloge, ali je bolje, da pokažejo besedila z delovnega mesta? ...

Kaj misliš s skupino predloge?

dai-kun
08-11-09, 03:07
Kaj misliš s skupino predloge?
Ustvari plugin:

$ Samo ['vbenterprisetranslator'] = $ vbphrase ['vbenterprisetranslator_menu'];

Združevanje up predloge v urejanje predloge, tako da ni preveč navedeni, dokler jih morate urediti, ki pa jih razširiti.

vBET
08-11-09, 03:52
Ni problema - se bo vključen v naslednji različici:)

vBET
17-11-09, 13:26
Zdi se, da ne more biti majhen problem;) vBulletin omogoča, da skupina predloge samo za sloge. Torej, da dajo na voljo skupino predloge je treba premakniti v ločene datoteke stil. Na koncu za vas pomeni več korakov, da to med namestitvijo in posodobitev izdelka (stilov je treba namestiti ločeno).

V tem trenutku mislimo, da bi posodobitve tako enostavno, kot je to mogoče, je bolj pomembno, ker je to združevanje stvar je le kozmetične spremembe, ki ne vpliva na forumu uporabnikom.

Brurcilminula
20-11-09, 21:18
Ni bilo mogoče najti primeren oddelek, zato sem napisal sem, kako postati moderator za vaš forum, ki potrebujejo za to?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations