PDA

View Full Version: Večja moj prihodek od $ 20 / dan, do 200 $ / dan



contemptx
18-05-10, 21:49
Moram reči, da im zelo impresioniran s tem, kar je vBET naredil za svoj forum.

pred moj forum je bil zelo priljubljen, pa saj nameščanje vBET šlo vse iz dobrega na bolje

Izboljšave:

Vsebina, ki jih indeksira Google = x52 ..
preden sem imel nekaj takega kot 12.000 URL-indeksirajo v google, zdaj imam več kot 130.000 in še plezanje!

Ključna beseda Ranks:
Zaradi povečane vsebnosti Google se je pobral, moj mestu so se in se še naprej vzpenja.

Traffic / dohodek:
Potrkal na učinek iz več jezikov, več vsebin, večjo mestu je imela awsome vpliv na moj promet, ki je nato obrnila moj forum okoli od kar $ 20 a dan dohodka do povprečju okoli $ 100 do celo nekaj dni hitting 200 $ na dan prihodkov.


Jaz bi priporočal to za vsakogar, ki resno jemljejo njihov forum in bom zagotovo še nakup licence za namestitev na moji drugi forumi.

Moja edina negativna za addon je, da na velikem forum se lahko CPU intenzivna, še posebej vbenterprisetranslator_seo.php

Torej, če bi bilo mogoče, da se nadalje optimizirati potem bom srečen človek,
Vendar CPU, ki ne uporablja, je nepomembno, koliko bo to voziti vaš forum naprej.

Jesh
19-05-10, 20:43
Site link, prosim.

mario06
30-05-10, 07:26
povezavo prosim?!?

contemptx
07-06-10, 14:13
Opravičujem se za zamudo pri odgovoru, je za nekaj tednov.
stran na vprašanje je: CardSharing Card Sharing Forum Servers CCcam Newcamd GBox Dreambox (http://www.cardshare.tv)

steve
08-06-10, 13:19
Opravičujem se za zamudo pri odgovoru, je za nekaj tednov.
stran na vprašanje je: CardSharing Card Sharing Forum Servers CCcam Newcamd GBox Dreambox (http://www.cardshare.tv)

Vaša spletna stran je bila kaže zaposlen sporočilo v zadnjih ure: zmeden:

Kaj mod pa lahko uporabite za zaklepanje ven gostom, ko je obremenitev visoka?

raymond
23-06-10, 14:00
Po mojih izkušnjah, ni enostavno, da zaslužijo (adsense) denarja prek foruma.
Ali vaš adsense oglas pike dobili visoke CTR?

nectons
13-05-11, 10:54
Res dobro. Bravo za razvijalce. Bom verjetno namestiti še enkrat! :)

kamilkurczak
13-05-11, 16:27
vaš dobrodošli:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1