PDA

View Full Version: dve vprašanji



Ramses
18-05-10, 13:48
Imam brezplačno različico nameščen, včeraj sem imela ~ 200 pajkov na spletu spidering prevedenih strani in moj server šel čez 10-30 in sem moral onesposobiti kramp, da se vrnem normalni obremenitvi strežnika.
Jaz sem na vb 3.8, lahko pričakujem plačan prevod ne bo preveč moj server kot brezplačna različica se to počne?
Drugič, ali plačan prevod prevajanje hacks, kot vbadvanced ti načrti morali biti, vbadvanced povezave imenik, PhotoPost vbgallery?
Če ne, ali obstaja način onemogočiti podjetju prevajalec na tej strani, da bi se izognili povezave, ki gredo v nikoder?
Kakšne so možnosti plačila (cc / banktransfer)?
To je rek "Brezplačne posodobitve za eno leto", po tem letu pa moram plačati polno spet, ali obstaja nadgradnja pristojbino? To je pomembno zato, ker 90 $ ni ravno poceni.
Če uporabim 3.x različico lahko preprosto nadgradnjo na 4.x ali moram še enkrat plačati?
Hvala.

VGF
18-05-10, 15:14
Seveda sem še vedno čaka samo da bi dobili moj izvod funkcionalna, vendar sem to isto vprašanje, kot dobro.

Imam precej velik forum (več kot 500.000 delovnih mest) in bi radi zmanjšali obremenitev na začetku čim bolj, ko sem ga namestili pravilno.

Jaz bi tudi rada, da se prijavite za to stvar, Google API za varnostne ukrepe ... ampak ne vem, kje točno, da se prijavite.

vBET
18-05-10, 17:20
Hi. Plačan različica vBET je veliko boljše delovanje in lahko pričakujemo, da prevod bo hitreje in obremenitve strežnika ljubimec. Ne morem vam vse posebne številke - ti lahko samo hodil z merjenjem uspešnosti na specifičnih forum, lahko pa vam povem, da je plačala optimizirana različica predpomnilnika, algoritmi in dodatne parametre delovanja.
Plačan različica je lahko povezano z različnimi plugins. Jaz lahko povem, za prepričani, da lahko PhotoPost se združuje, vbadvanced mods preveč - ne morem povedati, pa vse tiste, nekateri pa zagotovo. Oglejte si integracija oddelek za podrobnosti.
Tudi plačan prevod imajo posebno možnost, da določi URL-jev, ki bodo prezrti (brez zastav tam, brez prevoda sledenja za povezave do teh strani in samodejno preusmeri, če je nekdo dal jezik v URL iz rok).
Pravzaprav smo jih podpirajo samo Paypal možnost plačila.
Po vašem brezplačne posodobitve poteče je dovolj za obnovo licence in je veliko cenejši. Dejanski obnoviti cena je 30 $ in v prihodnosti načrtujemo, da bo to je cena okoli 1 / 3 normalne cene, licence, vendar ne zdravite kot obveznost podjetja.
Nakup vBET licenco kupiš licenco za vBET 3.x/4.x - ni vse dodatne pristojbine za nadgradnjo:)
Če imate dodatna vprašanja Nay - prosim kar vprašaj. Z veseljem vam bomo pomagali.


Imam brezplačno različico nameščen, včeraj sem imela ~ 200 pajkov na spletu spidering prevedenih strani in moj server šel čez 10-30 in sem moral onesposobiti kramp, da se vrnem normalni obremenitvi strežnika.
Jaz sem na vb 3.8, lahko pričakujem plačan prevod ne bo preveč moj server kot brezplačna različica se to počne?
Drugič, ali plačan prevod prevajanje hacks, kot vbadvanced ti načrti morali biti, vbadvanced povezave imenik, PhotoPost vbgallery?
Če ne, ali obstaja način onemogočiti podjetju prevajalec na tej strani, da bi se izognili povezave, ki gredo v nikoder?
Kakšne so možnosti plačila (cc / banktransfer)?
To je rek "Brezplačne posodobitve za eno leto", po tem letu pa moram plačati polno spet, ali obstaja nadgradnja pristojbino? To je pomembno zato, ker 90 $ ni ravno poceni.
Če uporabim 3.x različico lahko preprosto nadgradnjo na 4.x ali moram še enkrat plačati?
Hvala.

Ramses
18-05-10, 19:08
Hvala Michal, kmalu bom moje mesto vrstnem redu.

VGF
18-05-10, 19:25
# 1 Ali lahko dobim povezavo, da se prijavite na Google API stvar v ZDA? (Raje je varno, kot žal z Google)

# 2 Tudi vse možnosti, da najprej nastavite na manjše obremenitve strežnika stres na velikem forum? (Sem že pričakoval, da bi bilo ovirano strežnik na začetku)

vBET
19-05-10, 15:56
# 1 Ali lahko dobim povezavo, da se prijavite na Google API stvar v ZDA? (Raje je varno, kot žal z Google)

# 2 Tudi vse možnosti, da najprej nastavite na manjše obremenitve strežnika stres na velikem forum? (Sem že pričakoval, da bi bilo ovirano strežnik na začetku)

# 1 Google API stvar v ZDA? ... Če misliš Google API ključ, potem imate povezavo v opisu parameter v vBET možnosti. To je:
Uporaba AJAX API Key - Google AJAX Search API - Google Code (http://code.google.com/intl/en/apis/ajaxsearch/key.html)

# 2 si oglejte tukaj za namige vBET in zmogljivost:
za vBET4.x http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html
za vBET4.x http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/243-vbet-performance.html

Subis
25-05-10, 03:37
Znaki, če se pretvarjamo, da nisem mogel namestiti to prost prevod, mi bo smeh me več ta težko.Stric, ki je želel prodati me delo dejal, da je nič več prost prevod za preskuse. ;): Rolleyes:

vBET
25-05-10, 06:29
Znaki, če se pretvarjamo, da nisem mogel namestiti to prost prevod, mi bo smeh me več ta težko.Stric, ki je želel prodati me delo dejal, da je nič več prost prevod za preskuse. ;): Rolleyes:

Če imate kakršnakoli vprašanja v prostem različico namestitve - prosite za pomoč:) Prosimo, upoštevajte, da se na tem forumu boste dobili podporo hitro. Če vprašate za vBET pomoč na forumu vbulettin.org, potem lahko počakate več za to - to ni naš uradni forum, tako da podpirajo tam gre, ne tako pogosto, vendar še vedno gre.
Prosimo, napišite v prostem oddelku različico na tem forumu, kaj je vaša vprašanja in vam bomo pomagali:)

Prav tako upoštevajte, da se brezplačna različica nima ocene časa - lahko ga uporabljate tako dolgo, kot želite, preden se odločite za nakup bolje in hitreje eno:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1