PDA

View Full Version: Moja zgodba s Prevajalec vBulletin Enterprise



RootShell
04-11-09, 22:48
Hi! Začel sem prejšnji teden moj novi forum v francoščini na trenutne informacije in reševanje problemov, po namestitvi addon in prvi indeksiranje v iskalnik Google, sem ugotovila, da so strani indeksira z več jezikov, tako da bom uživati veliko obiskovalcev iz različnih držav in jezikov, sem tudi delitve prihodkov sistem nameščen Google Adsense na moj forum, tako da bom imel veliko članov v nekaj časa. To besedilo je napisana v francoščini, zahvaljujoč Michał Podbielski bomo olajšali nalogo prevajanja s pomočjo te močne vloge. To je šele začetek: D.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1