PDA

View Full Version: vbSEO 3,5 Gold in vBET



Jesh
03-05-10, 16:24
Michal,

Vsaka ideja, če ni bilo večjih sprememb, s vbSEO 3,5 Gold vs RC3 in združljivost z vbSEO Dvomim, vendar moramo zagotoviti, da ne naletijo na vprašanja, pri nadgradnji.

Vidim, da ste še vedno teče 3.3.2 vbSEO, boste to nadgradnjo?

vBET
03-05-10, 16:42
Hello. Da smo še vedno teče vBSEO 3.3.2, da se prepričajte o naši forum stabilnost. Bomo preizkusili nove različice vBSEO kmalu. Sem kar naprej, da je to nalogo (in nekaterih drugih) za naše novo zaposlenega, da se prepričajte, da se je sposoben, da bi našim strankam podporo na najvišji ravni.
Še vedno smo v procesu zaposlovanja, zato vas prosimo za potrpežljivost.

Morda nekateri od naših uporabnikov že preveril na resnične ali preizkus forum in želite deliti z rezultati? :)

Jesh
03-05-10, 17:31
Hello. Da smo še vedno teče vBSEO 3.3.2, da se prepričajte o naši forum stabilnost. Bomo preizkusili nove različice vBSEO kmalu. Sem kar naprej, da je to nalogo (in nekaterih drugih) za naše novo zaposlenega, da se prepričajte, da se je sposoben, da bi našim strankam podporo na najvišji ravni.
Še vedno smo v procesu zaposlovanja, zato vas prosimo za potrpežljivost.

Morda nekateri od naših uporabnikov že preveril na resnične ali preizkus forum in želite deliti z rezultati? :)

Jaz sem z uporabo 3,5 RC3 in deluje super. Bom Razbacivati na zlato različico ta teden in vas obvestili.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1