PDA

View Full Version: Pred Prodajo/Nadgradnjo Vprašanje - vBET še vedno se ohranja?



gmhastings
25-02-17, 18:04
Hello,
Jaz sem še vedno teče starejše različice vBET (na moji starejši v3.8.9 vBulletin) -- in želijo nadgraditi spletno stran za najnovejše v5 stabilno različico in nato nadgradnjo vBet za trenutno različico (ob predpostavki, da deluje). Prosim, ker jaz ne vidim nobenih delovnih mest, za dolgo časa...

Prav tako sem želela nadgraditi spletno stran, da imajo SSL omogočen in razumeti, da je vBulletin 5 je 'SSL združljiv' -- bo vBET delujejo tudi, če namestitev ni konfiguriran za SSL?

Prosim, lahko mi sporočite na teh?

Thanks
:)

Marcin Kalak
28-02-17, 18:43
vBET je bil rafiniran funkcionalnost in stranke redko poročilo o vprašanjih, tako da je le malo novih delovnih mest.
vBET 5 je preizkušena različica vB 5.1.9. Lahko preizkusite vBET 5 na naših testnih forum: Forumi - Test forum vBET 5 (http://www.vb5.vbenterprisetranslator.com/). Samo prijavite se na testno račun.
Trenutno ni odprtih vprašanj, povezanih z SSL. vBET, ki delajo na rezultat, preden ga pošlje na zunaj, tako za šifriranje ne bi smela imeti nobenega vpliva na delo vBET.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1