PDA

View Full Version: Rešeno Neveljaven argument za dobavljeno foreach () v [pot] / includes / class_postbit.php (294)



Valdo
01-03-10, 08:00
Ker sem nadgraditi vBET, ko sem preimenovanje razpravo o tej napaki: Warning: Invalid argument za dobavljeno foreach () v [pot] / includes / class_postbit.php (294): eval () 'd kode na spletu 27 Warning: Invalid argument za dobavljeno foreach () v [pot] / includes / class_postbit.php (294): eval () 'd kode on line 27 Kako to popraviti? Thanks

vBET
02-03-10, 20:17
Prosimo, da nam točno različico uporablja vBET, vBulletin, vBSEO (če se uporablja).

Prav tako vas prosimo, da nam poveste, kako ste preimenovanje razpravo in ste to počeli na običajni ali na prevedeno stran?

Valdo
04-03-10, 12:08
VBET je zadnja različica imam nameščen vas in vbseo 3.3.2. Od tega napaka, ko sem preimenovati razpravo v izvirnem jeziku, in tudi ko sem poskusil premakniti razpravo iz ene kategorije v drugo.

vBET
05-03-10, 00:56
Ne morem reproducirati na naših forumih, tako da bo rabim malo pomoči na tvoji strani:)

OK - sem preveril in je vir, ki jih povzročajo nekateri plugin uporabo hook "postbit_display_complete". vBET ima 2 plugins uporabo tega kavelj. Ali lahko prosim določili, katera povzroča težave na vašem forumu? Lahko preprosto to storite tako, da onemogočite enega in preverite, vprašanje pa še vedno obstaja. Če je odgovor da potem to omogoči oziroma onemogoči drugo. Če še vedno obstajajo, potem poskusite s stojnico onemogočen. Če še vedno obstaja - potem verjetno to ni vBET napake - poskusite narediti onemogočite celotno vBET in preverite.

Boste onemogočite plugin by Admin CP-> Plugins & Products -> Plugin Manager
Boste onemogočite celo mod by Admin CP-> Plugins & Products -> Upravljanje Izdelki

Prosim, pustite me o rezultatih. Če PM me dostop do podrobnosti bom preveri sam:)

Valdo
05-03-10, 09:55
Poskušal sem, da onemogočite Translator Enterprise BB in isto napako, ampak ta napaka se je začelo, da mi dan po tem, ko ste namestili. Kdo lahko prosim, potem rešiti?

vBET
06-03-10, 14:57
Razumem, da boste videli napake pri zagonu po namestitvi vBET. Ampak kot vidite, vBET nima nič opraviti s tem, ker napaka še vedno pojavi, ko je onemogočen vBET. Torej, tudi nekatere druge spremembe, je bilo treba storiti na vašem forumu. Mogoče je bilo nekaj drugih mod doda tudi, ali nekaj spremenili konfiguracijo.

Najprej vas prosimo, ugotoviti, kdo je kriv. Tako onemogočite enega za vse plugins, ki se ukvarjajo s kavljem "postbit_display_complete« - vsakič, ko preverite, vam še vedno napaka. Ko boste določili, kdo je kriv, potem se obrnite na avtorja mod, ki omogoča nered. Če imate še vedno nekaj vprašanj - prosim vprašajte:)

Valdo
06-03-10, 15:23
kako ugotoviti, kaj so plugins, ki delajo z postbit_display_complete? hvala

vBET
08-03-10, 16:24
Pojdi yo vaše Admin CP -> Plugins & Products -> Plugin Manager in najti vsak postbit_display_complete

Valdo
08-03-10, 17:45
No, so onemogočeni ena naenkrat in sem ugotovil, kateri je kateri težave: je "Zamenjava passiveVid-Showthread".Ampak kaj dobrega izgovor? Držim ga onemogočen?hvala

vBET
10-03-10, 17:27
Pojdi na avtorja tega mod in ga vprašati, kaj se dogaja:)

Ne morem biti odgovoren za druge mods ali vedo, kako delajo vse obstoječe mods - žal ne morem pomagati, lahko več in upam, da je bila moja pomoč dovolj dober: o

garyopa
29-11-10, 09:50
Imel sem ta problem tudi danes, potem ko nameščen vBET.

In to je bil isti odgovor, sem odstranil "passiveVID" plugin in bang problem je bil rešen.

Zdaj sem dobil, da bi našli dober nadomestek za ta plugin, ki pretvarja YouTube video posnetke na igralce!

Uh!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1