PDA

View Full Version: DBSEO dela



siparker
14-03-14, 16:53
samo v primeru, kdorkoli je zavzet.

Dobili prvi dbseo setup in delovnih

nato namestite vbet in uporabiti normalno url nastavitve ne odločijo, kaj storiti s vbseo

Moja vprašanja, kje dobim prazno rezultate in raznih drugih wierdness je bil do starejši napeljati zato poskrbite, da so popolnoma odstranjeni

potem poskrbite, da imate prevajalec dela, to je moje naslednje vprašanje. med testiranjem sem imel že rabljen polne kvote od yandex v dan ro soemthing tako sem videl čuden vprašanja po tem

VBET ekipa strjena lava vi prosim življati neki vrsta od a poročanje / informacije stran kjer piše, kaj je bila prevedena in kaj bo treba ytranslated (sicer je v čakalni vrsti itd) sem imel a trd čas kipec jasno zakaj sem zdelo, da imajo EN in FR predpomnilnika elemente samo (čeprav francoski ni delo)

basiclaly Če dobite vprašanje vrniti praske in začeti znova

Nazadnje dodamo vbet in ne godljo s čimerkoli po.

vBET
15-03-14, 11:35
Prosimo, upoštevajte, da podpira vBET omogoča nastaviti, katere jezike lahko v predpomnilniku. Če ste cache samo EN in FR, potem morda ste izklopili predpomnilnika za druge jezike. Tudi ročno lahko greš na prevedeno stran v drugem jeziku in če je prevedena (lahko tudi iz kvote v ponudnik prevajalskih storitev) preverite, ali je šlo za predpomnilnik. Tudi v primeru Ocene predpomnilnika morate nastaviti ustrezne pravice za imenik (podrobnosti v predpomnilniku opis Ocene).

Lion Group
04-11-14, 05:45
Vzklik veselja in začuđenja guys sem objavil v drugi sukanec na to. Nisem videl moj nit, tako sem se spraševala, če gre za mrtvi izdelek?

Marcin Kalak
04-11-14, 14:20
Vaš post je izginil v zmernih količinah. To je bil odobren in jo prikazuje. vBET deluje in razvija.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vBET Translator 4.10.1