PDA

View Full Version: vBET strežnik posodobitve



vBET
17-06-12, 08:28
Hello.

Smo med velike spremembe v strežniku (podobno premikanju VPS in drugi). To je razlog, zakaj naš forum lahko nestabilen in ustrelil določitvi občasno.

V tem trenutku, nekaj dela na naši gosti ponudnik strani, tako mi smo ne zmožen povedati, kako dolgo bo to trajalo. Upamo, da bo hitro. Še vedno ven VPS ponudnik nekaterih vprašanje, ki mu je popravljanje od zadnjih nekaj dni.

Mi bo kaj veš, ko bo narejeno gradenj.

vBET
17-06-12, 10:25
Na koncu naš ponudnika gostovanja rešili vprašanje:)


Problem, povzročil notranjega ethernet vmesnik, ki je začel samodejno.
V istem času začetni dhclient skript in Reportaža resolv.conf datoteko z nepravilnih podatkov.
I onemogočil Samozagon za ta vmesnik in dhclient skript ne zažene preveč.
VPS naj deluje pravilno.

Upamo, da prav zdaj naš strežnik bo stabilen. Žal mi je za vsa vprašanja - verjamejo za nas, da je največji bolečine;)

Če strežnik bo delo stabilen v naslednji uri smo bo šel nazaj k proizvodni proces - smo skoraj pripravljena za sprostitev nov:)

vBET
18-06-12, 11:08
zdravo. Včeraj smo želeli, da so nove javnost vBET4 in vBET3, vendar se zdi, da smo še vedno nekatere izdaje z našo VPS gostovanje storitev - v tem trenutku strežnik zruši redno vsake 4 ure (z 1 minuto točnosti), kar očitno pomeni, da je nekaj narobe na VPS ravni (verjetno auto prislon ki ne izvede).

V tem trenutku bo držite novih izdaj dokler strežnik VPS težava bo odpravljena. Smo potrebujejo stabilne strežnik podpirala vas naše:)

Upam, da ga določi kmalu - smo samo pošljite drug e-poštni naslov za naše ponudnika gostovanja.

Se opravičujem za vse težave:)

vBET
18-06-12, 19:10
Danes ponoči našim VPS premakne znova zaradi gostovanje ponudnika vprašanj. Forum bo ne sme na voljo nekaj časa. Žal mi je za težave.

vBET
19-06-12, 18:07
Po nekaterih spremembah VPS uslužbenci naš strežnik ni strmoglavilo natanko 4 ure po zagonu. Smo opazili to naslednjih dneh. Upajmo, da je vprašanje je odšla:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1