PDA

View Full Version: Načrti spremenila za vBET 3.3.0 sprostitev



vBET
09-01-10, 21:31
Hello:)

Ker je veliko naših strank samo ne more čakati, kdaj bo izdala nove, boljše in še večje različico vBET smo se odločili, da se spremembe v razporedu:) V bistvu - naše stranke so, ki daje usmeritev za naš izdelek.

Tako bo vBET 3.3.0 sprosti naslednji teden (verjetno na koncu). Naredili smo tam veliko optimizacije učinkovitosti (boljša DB, manj CPU, manj pomnilnika), dodali nove funkcionalnosti in popraviti nekatere žuželke. Prosimo, upoštevajte, da imamo še vedno dolg seznam stvari, ki smo načrtovali storiti za vBET 3.3.0 - ti se bodo prešli na 3.4.0, in 3.4.0 po tem, ko bomo iz vBET 4.0.0 (za vBulletin 4,0). Tako bo na koncu vBET 4,0 sprosti v istem času in boš imel hitreje optimizirana različica - vBET 3.3.0

Zaradi tega ne bodo vse stvari, ki je bila označena kot je treba storiti v 3.3.0 zares. Torej, če nekateri funkcija zahteva, ali bug poročilo ne bo zaprt, to pomeni, da smo transformator id do vBET 3.4.0

Ker so naši kupci dobijo že za preproste posodobitve menimo, da je to res dobra rešitev, da bi vam izboljšano različico hitreje - tudi če imamo še vedno nekaj izboljšav v načrte:)

Michael
09-01-10, 22:26
Veseli me, da slišim to!

Imam vprašanje, bo vBET še vedno podprta za vb3x, ko se sprosti vb4 različico?

Hvala.

vBET
09-01-10, 23:45
Da bo stojnica linije podpira:)

Michael
10-01-10, 00:00
Super hvala.

tavenger5
10-01-10, 00:45
super ne more čakati!

bhanuprasad1981
10-01-10, 16:12
koliko časa lahko traja za vb4 združljivo različico, da pridejo na spletu?

yahoooh
11-01-10, 07:47
Lepa zgodba in hvala njim in uspeha

Matt Olieman
11-01-10, 18:08
KAJ ?????? To ni vB4 združljiv?

Šel sem na predpostavki, da je bil na vbulletin.org vBET vB4 združljivi. To je po vsem "vBulletin 4,0 Add-ons" ne kaže, da vBET 3 ni združljiva s vB4 in sem poslal svoj $ 90.

Zdaj vem, zakaj to ni delo, potem ko je namestitvi na vB4: (: (

To se mi gospod, je lažno oglaševanje ************

Rabim hiter odgovor, ali pošljite svoj denar nazaj. : (

Matt Olieman
mycockpit.org

vBET
11-01-10, 20:43
koliko časa lahko traja za vb4 združljivo različico, da pridejo na spletu?

Marca. Zdaj brezplačna različica je že združljiv:)

vBET
11-01-10, 20:47
KAJ ?????? To ni vB4 združljiv?

Šel sem na predpostavki, da je bil na vbulletin.org vBET vB4 združljivi. To je po vsem "vBulletin 4,0 Add-ons" ne kaže, da vBET 3 ni združljiva s vB4 in sem poslal svoj $ 90.

Zdaj vem, zakaj to ni delo, potem ko je namestitvi na vB4: (: (

To se mi gospod, je lažno oglaševanje ************

Rabim hiter odgovor, ali pošljite svoj denar nazaj. : (

Matt Olieman
mycockpit.org

Ni mesto na naši spletni strani ali forumu, ki je vBET 3.x združljiv z vB4 in obstaja veliko čipke, kjer je zapisano, da ni. Tudi na vbulletin.org so komentarji za ljudi, pisanje, ki ne more čakati, dokler bo namenjena različica združljiva. Ni bilo kakršno koli oglaševanje povedal, da je vBET 3.x združljiv z vB4. Če menite, da drugače - nam kažejo, kaj pišete o bomo to pravilno, da se v prihodnosti izognili zmešnjav.

Sprostitev vBET 4.0, ki bo združljiv z vB4 je načrtovano za marec.

Matt Olieman
11-01-10, 21:59
Ni mesto na naši spletni strani ali forumu, ki je vBET 3.x združljiv z vB4 in obstaja veliko čipke, kjer je zapisano, da ni. Tudi na vbulletin.org so komentarji za ljudi, pisanje, ki ne more čakati, dokler bo namenjena različica združljiva. Ni bilo kakršno koli oglaševanje povedal, da je vBET 3.x združljiv z vB4. Če menite, da drugače - nam kažejo, kaj pišete o bomo to pravilno, da se v prihodnosti izognili zmešnjav.

Sprostitev vBET 4.0, ki bo združljiv z vB4 je načrtovano za marec.

Jaz sem jezen, ker sem preživel denar in svoj čas za nekaj, kar ne morem uporabljati. Moja odločitev je temeljila na zaslonu na vB.org. To ni rekel, kaj imate v ponudbi za 3,8 ni fantastičen, ker mislim, da je.

Si mi kažejo, kjer piše v vašem napisati (začetna predstavitev na vB.org), da to ni združljiv ******!! z vB4. potem se bom opravičil in zaprl-up.

Matt Olieman
Untitled Document (http://www.mycockpit.org)

tavenger5
11-01-10, 23:01
pomiri dude - tam je 3 različne različice programske opreme - to jasno navaja, katero različico vsak je za na vb.org. Premium različica 3.x, ki je na voljo samo tukaj in ne na vb.org, ne bi bila še za vb4, kot avtor prej navedeno. Prepričan sem, da mu bo dal vračilo, če ste le vprašati.

Matt Olieman
11-01-10, 23:19
pomiri dude - tam je 3 različne različice programske opreme - to jasno navaja, katero različico vsak je za na vb.org. Premium različica 3.x, ki je na voljo samo tukaj in ne na vb.org, ne bi bila še za vb4, kot avtor prej navedeno. Prepričan sem, da mu bo dal vračilo, če ste le vprašati.

Mislil sem vprašati za to .... Sem miren:)

Matt Olieman
mycockpit.org

vBET
12-01-10, 02:52
Jaz sem jezen, ker sem preživel denar in svoj čas za nekaj, kar ne morem uporabljati. Moja odločitev je temeljila na zaslonu na vB.org. To ni rekel, kaj imate v ponudbi za 3,8 ni fantastičen, ker mislim, da je.

Si mi kažejo, kjer piše v vašem napisati (začetna predstavitev na vB.org), da to ni združljiv ******!! z vB4. potem se bom opravičil in zaprl-up.

Matt Olieman
Untitled Document (http://www.mycockpit.org)

Razumem, ste jezni - ste ga plačali za nekaj, kar si ne morejo takoj uporabiti. Veliko ljudi bi bil jezen za nekaj časa v takem primeru.

Pravkar smo dodali te informacije na prazno stran različico preprečitev takšnih zmešnjav v prihodnje. Nikoli ni bil naš namen, da se vsakomur zmedeni in smo zelo žal, da se zgodi. Mi samo želimo, da bi darilo za vse, ki radi uporabljati.

Kot sem napisal - bo namenjena različica združljiva z vB4 in je že v našem urniku. Lahko nas opominjajo o tem vprašanju po sprostitvi vBET 4,0 (za vB4) in mi bo spremenil datum svojega licence začeti, tako da vam ne bo nič slabše dan svojega leta prost dostop do novih različic.

Ali je to rešitev je v redu za vas?

Matt Olieman
12-01-10, 02:59
Razumem, ste jezni - ste ga plačali za nekaj, kar si ne morejo takoj uporabiti. Veliko ljudi bi bil jezen za nekaj časa v takem primeru.

Pravkar smo dodali te informacije na prazno stran različico preprečitev takšnih zmešnjav v prihodnje. Nikoli ni bil naš namen, da se vsakomur zmedeni in smo zelo žal, da se zgodi. Mi samo želimo, da bi darilo za vse, ki radi uporabljati.

Kot sem napisal - bo namenjena različica združljiva z vB4 in je že v našem urniku. Lahko nas opominjajo o tem vprašanju po sprostitvi vBET 4,0 (za vB4) in mi bo spremenil datum svojega licence začeti, tako da vam ne bo nič slabše dan svojega leta prost dostop do novih različic.

Ali je to rešitev je v redu za vas?

Hvala, cenim in sprejel vašo ponudbo.

Se opravičujem za to, da nenadne. Mislim, da imaš čudovit izdelek in se veselim, da ga v akciji, ko vB4 združljiva različica je na voljo.

Iskrena hvala in najboljše želje,
Matt Olieman
mycockpit.org

vBET
12-01-10, 03:00
Mislil sem vprašati za to .... Sem miren:)

Matt Olieman
mycockpit.org

Žal mi je - nisem razumel. Mislil sem, da želite hiter odziv ali nadomestila.

Rabim hiter odgovor, ali pošljite svoj denar nazaj.

Oglejte si prejšnjem delovnem mestu s predlogom za rešitev tega vprašanja in jasno vaše izjave o položaju.
Veseli nas, da bi našim strankam srečni in naš namen je, da bi jih osrečili:)

EDIT:
pravkar videl, da si že odgovoril:) Vesel sem, da nam ustrezajo win-win situacijo! In upam, da se boste počutili kot zmagovalec, ki vBET na vašem forumu:)
Preden se bo sprostila vBET 4,0 lahko uporabite vBET 2,4 - vaše strani je wil že indeksirane, in po odpustu boste na posodobitev, ki imajo boljšo zmogljivost in daje svojim uporabnikom možnost pisanja objav v različnih jezikih.

krisp
13-01-10, 17:54
Samo se prepričajte:

Trenutno sem trenutno onemogočena cache obračun, ker je moj server skoraj dol, ko posodobitev predpomnilnika na "Normal izbris". Torej, po posodobitvi mod v nekaj dneh, lahko sem jo nastavite na "Normal izbris" in vse bo gladko teče?

vBET
13-01-10, 22:51
Samo se prepričajte:

Trenutno sem trenutno onemogočena cache obračun, ker je moj server skoraj dol, ko posodobitev predpomnilnika na "Normal izbris". Torej, po posodobitvi mod v nekaj dneh, lahko sem jo nastavite na "Normal izbris" in vse bo gladko teče?

Uporabite lahko cache obračun prav zdaj - obstajajo tudi druge strategije, ki posebej za takšne primere.

Tudi v vBET je 3.3.0 cache spremenilo - da je ločena tabela za vsak jezik, tako da bo kazala 52-krat manjša in izbris bo veliko hitreje.

Nismo mogli povedati, ne bo dovolj hitro, da na vašem forumu za uporabo normalno brisanje - je odvisna od števila vrstic boste imeli v tabelah. MySQL obnovi indeksov, ko se izbrišejo podatke. In to je zaradi vzeli čas - vBET lahko le, da vam drugi načini za brisanje podatkov (ter zagotavlja strategije za to). Ostalo je v rokah MySQL.

Prosim samo, jih preveri in če bo še vedno vprašanje potem to pomeni, da MySQL ne bo sposobna izpeljati odstranjevanje 15/01 vašega cached prevod na običajen način. V takem primeru samo preverite drugih strategij.

Mi lahko štejejo za dodatne strategije, če bo potrebno - hitri izbris ne da bi obnovili indeksov. Zdaj 2 strategij uporabljate hitri izbris, in po tem ponovno indeksov - to je seveda najbolj zamuden del. Mi lahko dodamo strategijo, kjer bo na hitri izbris brez indeks obnovo - ta bo na vaš indeks raste, tako da obnoviti bo potrebno od časa do časa, vendar pa bo lahko to storite ročno v najboljši čas za strežnik (nekaj časa ohranjanje ).

Ni druge poti ne moremo storiti (to pomeni, da ne vidi druge rešitve v tem trenutku;)) - kot sem napisal, da je MySQL, ki je obračun.

krisp
13-01-10, 23:06
Uporabite lahko cache obračun prav zdaj - obstajajo tudi druge strategije, ki posebej za takšne primere.

Tudi v vBET je 3.3.0 cache spremenilo - da je ločena tabela za vsak jezik, tako da bo kazala 52-krat manjša in izbris bo veliko hitreje.

Nismo mogli povedati, ne bo dovolj hitro, da na vašem forumu za uporabo normalno brisanje - je odvisna od števila vrstic boste imeli v tabelah. MySQL obnovi indeksov, ko se izbrišejo podatke. In to je zaradi vzeli čas - vBET lahko le, da vam drugi načini za brisanje podatkov (ter zagotavlja strategije za to). Ostalo je v rokah MySQL.

Prosim samo, jih preveri in če bo še vedno vprašanje potem to pomeni, da MySQL ne bo sposobna izpeljati odstranjevanje 15/01 vašega cached prevod na običajen način. V takem primeru samo preverite drugih strategij.

Mi lahko štejejo za dodatne strategije, če bo potrebno - hitri izbris ne da bi obnovili indeksov. Zdaj 2 strategij uporabljate hitri izbris, in po tem ponovno indeksov - to je seveda najbolj zamuden del. Mi lahko dodamo strategijo, kjer bo na hitri izbris brez indeks obnovo - ta bo na vaš indeks raste, tako da obnoviti bo potrebno od časa do časa, vendar pa bo lahko to storite ročno v najboljši čas za strežnik (nekaj časa ohranjanje ).

Ni druge poti ne moremo storiti (to pomeni, da ne vidi druge rešitve v tem trenutku;)) - kot sem napisal, da je MySQL, ki je obračun.

Trenutno kratkoročnem in srednjeročnem caches ima okoli 3 milijone vrstic vsak za 12 jezikov. Mislim, da je šlo vse v redu, dokler sem dosegel okoli 600,000 v vsaki. Se pravi, mize bodo zdaj 3m/12 = 300,000 na novo tabelo za vsak jezik? Ali ta izračun smiselno? Mislim, da enako količino dela bo treba opraviti od zdaj naprej, potem pa v "serijski" način dela na vsaki mizi v času, namesto ene velike tabele ... Morda, če obstaja, če bi timelap za nekaj minut med vsako mizo posodobitev bilo bolje?

Prav tako sem domnevajo, ko installig novi mod bo morala izbrisati sedanje velike mize in obnovo nove tabele iz nič med namestitvijo, kajne? (Poskuša razpadu velike mize na manjše med namestitvijo bi bilo preveč intenzivno strežnik)

vBET
13-01-10, 23:21
Trenutno kratkoročnem in srednjeročnem caches ima okoli 3 milijone vrstic vsak za 12 jezikov. Mislim, da je šlo vse v redu, dokler sem dosegel okoli 600,000 v vsaki. Se pravi, mize bodo zdaj 3m/12 = 300,000 na novo tabelo za vsak jezik? Ali ta izračun smiselno? Mislim, da enako količino dela, bo treba storiti, potem pa v "serijski" način dela na vsaki mizi v času, namesto ene velike tabele ... Morda, če obstaja, če bi timelap za nekaj minut med vsako mizo posodobitev bilo bolje?

Prav tako sem domnevajo, ko installig novi mod bo morala izbrisati sedanje velike mize in obnovo nove tabele iz nič med namestitvijo, kajne?

Vaši izračuni so pravilne v tem trenutku. Ampak ne pozabite, da prav zdaj ste onemogočen obračun, tako da boste imeli več podatkov, ki se po navadi boste imeli z obračunom na.

Imate dobro točko o teh timelaps - to je dobra ideja - sem ga dodal na seznam TODO, vendar ne more jamčiti, da bomo tudi v 3.3.0 je predviden za nedeljo. Če ne bomo tudi v naslednji izdaji po tem:)

Tudi jaz ne mislim, da bo hkrati za obnovo en velik indeks in 12 manjših, ki imajo v znesku enako število vrstic. To je odvisno od zahtevnosti algoritma (to bi bilo enako, če je linearno). Na primer da je veliko lažje, da razvrstite 12 seznama, ki imajo 2 vrstic od 1 seznam, ki imajo 24 vrstic ... Seveda iskreno - Nimam pojma, kaj je točno MySQL algoritem v tem primeru, ampak kot ste že opazili, imajo najmanjše tabele, nam daje priložnost, da ločene manjše naloge s timelaps, kaj bo na celotnem boljši za server:)

In ja - vBET bo samodejno odstranjevanje starih tabel predpomnilnika v posodobitev.

krisp
13-01-10, 23:56
To se sliši zelo dobro:) Mislim, da vsak forum, ki je strežnik, ki je dovolj močna, da neprevedeno forum ravnanje bi dejansko sposobni obvladovati normalno posodobitev predpomnilnika vsaj enem jeziku brez težav. Torej dati nekaj minut med vsako jezik tabele posodobitev za praznjenje que poizvedb uporabnikov in indexbots, mislim, da ta rešitev bi bila, delo za vse forume enkrat za vselej in še z veliko rezerve. Jaz sem upal, vam je uspelo, da ga stisnite v tem posodobitvi;)

Če sem iskren sem dont mislih čakal nekaj dni ekstra za to, da je treba izvesti, in jaz dont mislim drugi člani bi motilo ... morda ne bo problem ... vendar je bolje počakati nekaj dodatnih dni, ki se na varni strani:)

vBET
14-01-10, 00:23
Relax - bomo izvajanje tega zagotovo:) Če ni v 3.3.0 nato v 3.4.0 -, da je to storjeno! : D

krisp
14-01-10, 00:36
Ok bom poskusil, da se sprostite ... : P: D

vBET
14-01-10, 01:09
Ne poskušajte - samo naredi to: p: D

brubros
15-01-10, 18:23
Ker sem zavezan vB 4 platformo že, sem seveda želel, da se lastnosti in zmogljivosti 3.3.0 in 3.4.0 že vključena vB 4 združljivost. Ampak cenijo pozornost dajete vaš trenutni bazo strank. Samo prosim, ne pustite, vBET 4.0.0 datum izdaje slip preveč dlje kot do konca februarja ...

vBET
17-01-10, 13:34
Smo že odločili, da bomo začeli delati na vBET 4,0 takoj po vBET 3.3.0.

Veliko ljudi vprašati o tem, tako da bomo dal tako hitro, kot smo lahko:)

vBET
17-01-10, 14:17
Morda, če obstaja, če bi timelap za nekaj minut med vsako mizo posodobitev bilo bolje?

Timelap dodan v vBET 3.3.0 kot BETA funkcionalnost (ni preizkušen z veliko količino podatkov).

Smiggy
24-02-10, 01:29
vBET, ko se bodo sprostila 3.4.0?

vBET
24-02-10, 03:02
vBET, ko se bodo sprostila 3.4.0?

Po naslednjih 2 izpusti vBET 4.x (moramo dodati tam podporo za blog, CMS, vBSEO in sitemap generator) bomo izvajali nove stvari v kabini linije vBET 3.x in 4.x vBET
Ocenjujemo, da bo to potrebno 1 mesec za tiste, ki vBET 4.x stvari, ki pa so dejanske izkušnje z vB 4 je res varno reči 2 meseca. Prav zaradi veliko sprememb, ki se zgodi v vsakem vB 4 različico in lahko vpliva na naše mod (npr. spremembe med vB 4.0.1 in 4.0.2 stroškov kot nekaj dni).

Izvajanje novih stvari za 3.4.0 bo nekaj med 1-1,5 mesec. Tako lahko optimistični 3.4.0 se pojavijo v 2 mesecih, vendar je bolj realna je lahko 3-4 mesece.

Upam, da je sprejemljiva za vas:) Kot smo prijavljeni - stojnica linije vBET 3.x in 4.x bo podprto. Zavedamo se, da je več časa med 3.x javnost kot prej, vendar je za ta čas in ko bo 4.x se bo stabilna linije govorilnice threated enako in nove funkcionalnosti bodo prikazani v kabini linije (tako dolgo, kot bo ne osnove za vB 4 posebnosti).

Zato bodite mirni:) Vaš vBET line vam bo prinesla nove igrače:)

Smiggy
24-02-10, 20:31
Kaj pa vzdrževanje za javnost 3.x serije razčistiti poročali hrošči?

vBET
24-02-10, 22:16
Kaj pa vzdrževanje za javnost 3.x serije razčistiti poročali hrošči?

V tem trenutku obstajajo le manj pomembna vprašanja. Če bo kaj večjih ali kritičnih pojavijo bomo seveda je vzdrževanje javnost ASAP:) Oprosti nisem omenil prej - sem domnevala, da je očitno (tudi mi je govoril o novih funkcionalnosti tam). Moja napaka:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.10.1