PDA

View Full Version: Podpora za ti načrti morali biti vBadvanced



Hangman
21-12-09, 11:21
Pozdravljeni, bi bilo super, če bi ti načrti morali biti podprti s vBadvanced. Portal se nahaja na index.php, zamenjam jezik tukaj, potem pa sem zemljišč stran Forum Home (v mojem forum.php). Tako sem dobil portal stran je treba prevesti. Hvala in pozdrav, Hangman

vBET
22-12-09, 00:14
Hello,

načrtujemo za podporo najbolj priljubljenih mods, ki bodo potrebovali posebno integracije. V tem trenutku imamo veliko dela z različico 3.3.0. Po tem bomo na integracijo z vBulletin 4,0 in potem se bomo našo pozornost na druge mods.

Še vedno smo pripravljeni ves čas v podporo mod avtorjev, ki bi radi iz integracij sami, jih odgovori, ki je potrebna koda in kje jo je treba dati.

jaryx
12-01-10, 18:40
Kako lahko to parsowany vbcmps.ps.To strani langtitle je nadaljevanje nit, navedenih v tej temi: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/pl/troubleshooting/194-mod-co%C5%9B-dzia%C5%82a-nie-richtik.html

vBET
13-01-10, 23:33
Vesel sem, da želite nadaljevati s svojim tukaj:), na splošno boste morali najti mesto, kjer mod Nastavi vrednosti naslovov/penasti Les, ki nato prikaže, in nato dodajte naslednji del kode (včasih moraš spremeniti še tukaj so zadovoljni, da vam pomaga, saj bo nekdo moral koda zanużony). Vnesite dodatne kodo neposredno v kodeksu je najenostavnejši način, čeprav ne nujno najboljši.Vzorčna koda v upload (boste morali spremeniti ime spremenljivke, ki predstavlja naslov $title):


if (strpos($title, '[/langtitle]')) {
require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php');
$title = vbet_parseTitle($title);
}


Ker se lahko rabim manjše spremembe to kodo - v primeru, če je naslov potem cut, vendar sem lahko le pokazati kodo v videli, kdo ste zanużyć.

jaryx
19-01-10, 06:50
Sem naredil: D kot si napisal, je malo spremeniti kodo.Izraz $title je bilo treba obrniti $thread [naslov] v vrstici 253 v datoteko recentthreads (forum root/modules /) jaz added naslednjo kodo:



// Langtitle
if (strpos($thread['title'], '[/langtitle]')) {
require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php');
$thread['title'] = vbet_parseTitle($thread['title']);
}



To je skoraj vse. : cool: imam malo težav s tem. : p če nohte na moj forum v "zadnjih teme" je približno napisal v ruščini, spreminjanje jezika v ruski, sem prejel prazna bela stran. (Drugih jezikih delajo fine.)

vBET
19-01-10, 20:34
Imam en majhen problem s tem. : pJeżeli na moj angleški forum »nedavni teme"nahaja o pisni v ruski, zamenjate jezik ruskega se prikaže mi prazno belo stran. (Drugi jeziki so v redu.)
(A), ki se prikaže v vse informacije v dnevnike strežnika? Podeślij prosim točno povezavo na stran z "Zadnjih teme", in pisati na točno kaj kliknite, če želite videti to belo stran.

jaryx
19-01-10, 21:34
(A), ki se prikaže v vse informacije v dnevnike strežnika? Podeślij prosim točno povezavo na stran z "Zadnjih teme", in pisati na točno kaj kliknite, če želite videti to belo stran.
To obrnjen jasno to belo stran se pojavi samo na svoj kresnica;) Piškotke...Vendar imam problem. Ko dodate kodo, pred ime se mi ne zdi besede [langtitle = žal, kako spremeniti jezik, teme, ki so napisana v tujem jeziku niso prevedeni in so še vedno v angleščini. Tema prvotno napisana v ruščini: "возьмите в лигу" tako v poljski jezik, ruski in vse druge vbcmps strani prikaže kot: "vzemi v ligi"


http://fifa.pes.com.pl/

Rešiti. Dokler neumno priznati, ampak tečem vB Optimizirajte in verjetno samo predpomnilnika ne osvežite in zaradi teh težav.Zahvaljujemo se vam za vaša rešitev. :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations