PDA

View Full Version: vprašanje z Navbar-Top namestitev in vBstyle



mickknutson
11-07-11, 17:52
Ne morem upload fotografija moje vprašanje, ker slika omejitve na strežniku, so SUPER SMALL. tako da ne drži.

Ampak, ko sem izberite NavBar-TOP na mojem vBstyle, bar s svojim uporabniškim imenom itd profil .. manjkajo. To se ne zgodi na privzeti slog VB. Ne veste, kako izslediti, kaj je vprašanje, vendar sem želel, da bi to nad navbar, tako da je bolj vidna.

vBET
11-07-11, 18:46
Zdi se, da imate nekaj bug v vašem stilu. Če je privzeta dela lep to pomeni, da vBET deluje v redu.

Prosimo, upoštevajte, da, ko boste izbrali NavBar-TOP nato vBET dodaja zastav z uporabo plugin imenovan Dodaj zastave in ta del kode:

} else if ('nt' == $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_flagsplace']) {
vB_Template::preRegister('navbar', array('vbenterprisetranslatorflags' => $vbenterprisetranslatorflags));
$vbulletin->templatecache['navbar'] = substr_replace($vbulletin->templatecache['navbar'], ' $vbenterprisetranslatorflags .', 17,1);
} else if ...


Predpostavlja se, da vsebina $ vBulletin-> templatecache ['navbar'] se začne z '$ final_rendered ='.

Ali potrebujete dodatno pomoč tukaj?

mickknutson
11-07-11, 18:57
Da vidim, kaj pravi o tem vBstyles.

vBET
12-07-11, 15:07
Ni problema - če potrebujete več pomoči samo napisati:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1