PDA

View Full Version: Kazalo URL je ponaredek ali resnično?



Alpha
28-06-11, 14:43
Najprej bi rad povedal, da mislim, da vBET za briljantno izdelek, ki je vreden vsakega centa, da stane Sitemaps url pravilna url takole:

/forum/ja/vbet-good-stories/719-%E3%82%82%E3%81%86%E4%B8%80%E3%81%A4%E3%81%AE%E3%82%B5%E3%82%AF%E3%82%BB%E3%82%B9%E3%82%B9%E3%83%88%E3%83%BC%E3%83%AA%E3%83%BC.html

ali pa samo URL takole:

/forum/vbet-good-stories/719-another-success-story.html

Sprašujem zato, ker je to ključni prodajni argument za mene. Ker URL takole:

/forum/vbet-good-stories/719-another-success-story.html
v kazalo, so neumnost, ker so s 301 preusmeriti na
/forum/ja/vbet-good-stories/719-%E3%82%82%E3%81%86%E4%B8%80%E3%81%A4%E3%81%AE%E3%82%B5%E3%82%AF%E3%82%BB%E3%82%B9%E3%82%B9%E3%83%88%E3%83%BC%E3%83%AA%E3%83%BC.html
posredujejo in Sitemaps pravilno URL ne sme biti napačna. Prav tako sem želel vprašati, če zapišemo na forumih tudi Sitemaps URL uporabljam forume samo URL ni URL nit v kazalo najlepša hvala za pomoč ps zakaj je povpraševanje iz prispevka, ki je prepovedana Za objavo povezave do drugih spletnih strani, ko še nisem storil? Sem objavil samo na levi strani te strani

vBET
28-06-11, 14:53
Hi.

V tem trenutku, ko boste povezati z vBET generator sitemap ste pragovi niso prevedeni povezav v kazalo. vBET prevaja povezave v vašem forumu, tako da bo Google in drugi pajki najdejo in se bo indeks vaših prevedenih strani.

Prosimo, upoštevajte, da imamo že načrtovanih rešitev za podporo generaciji kazalo s povezavami že preveden (glej tukaj za podrobnosti: Nimamo javnost datum za to še Najprej bomo dodali druge motorje prevod podpore za vBET3.x (zdaj je samo v vBET4.x) in po tem bomo izvajali druge funkcije. - Vključno s podporo prevedeno povezav za generator kazalo. Ne pozabite, da je integracija z generator sitemap ni potrebno sploh - to je samo pomoč za Google, ki bo verjetno, da vaše strani indeksirane hitreje, še vedno takšne, kot so indeksirane tako ali tako po zaslugi roboti Google.

Če imate kakršno koli vprašanje, prosimo prihodnosti kar vprašaj:)

Alpha
28-06-11, 15:05
wow hiter odziv, hvala. Ok to je dobro, da se načrtuje, da vključi prevedeni URL za kazalo. Google zasleduje na žalost le določeno število URL-jev, ki imajo 301 preusmeriti tako da bi to funkcijo lahko zelo koristno in pomembno. Imam na moj forum, ne da bi to funkcijo približno 26.000.000 301 redirects, da bi Google me kaznovali, sem prebral skozi here: vbet4-integration-other-plugins/415-sitemap-generator-integration.html Predvideno je tudi, da FORUMI url so vstavljena v kazalo? Do sedaj, samo nit URL vstavi. Imam 1200 in 500.000 Forum teme so torej le forumih v URL moje Kazalo je, da bi bilo pomembno zame, da je forum url v kazalo so. Je to mogoče? Zadnje vprašanje. Ali je mogoče neizpolnitve obveznosti s celotno forum v enem jeziku v drugem jeziku? Primer. Imam nemški forum in da bo to vedno in za vsako prikazana v angleškem jeziku, je to mogoče? Zato, ker lahko naredim kopije forum na lastno področjih v različnih jezikih

vBET
28-06-11, 15:16
V tem trenutku kazalo postopek integracije ne vključujejo dodajanje povezav forum za prevedenih strani. Seveda je možno - samo mi ni bilo vprašanje o tem, preden tako da ni bilo mar prej.

Ne razumem vašega vprašanja o jezikovnih forum. vBET predpostavlja, da vaš forum imajo en jezik in ga prevaja v druge jezike v celoti. Ko se vaš forum je v nemščini, nato pa po kliku angleško zastavo celoten forum je preveden v angleščino - tako kot lahko vidite na našem forumu. Ni vam treba storiti vse kopije forum. Prav tako bi takšna kopija se za vas zelo drago - za vsak izvod, bi vas zahtevajo posebno licenco za vBulletin, vBSEO in vBET. Prav tako bo vaše vsebine v vsakem izvodu spremembe neodvisni. Ne vidim smisla sploh za to. Torej - ne spopadajo. vBET ročaji vse:)

Vse več vprašanj:)

Alpha
28-06-11, 15:26
ok, ker pride v poštev, zato sem mislil =) je bil nemški forum (URL
deutsch.de) In tako želi angleško uporabnik lahko to prebere. Potem sem namestiti VBET in jaz na URL
deutsch.de nemške različice in
deutsch.de/en angleška različica. to je ok, če želim, nemške in angleške uporabnike, skupaj deliti foruma. Če sem pa nemško in angleško uporabnik želi imeti svoj forum, potem bi bilo bolje, da naredim kopijo forumu potem imam 2 nemških forumih. ena na področju
deutsch.de za nemške in enega uporabnika na domeni
englisch.com za angleške uporabnike. Tako lahko uporabniki berejo angleško stari nemški objav v forumu englisch.com bi seveda angleščina privzeto. Torej imam 2 neodvisni Independent svet ima vsak svoj jezik in svojo domeno. Naredil sem moja ideja jasno? Prednost je. Google ne indeksira 10 milijonov strani z domeno. Vendar Google indeksira 10 milijonov strani, iz 50 področij ;)

vBET
28-06-11, 15:51
V tem primeru vam ni potrebno vBET sploh ... Pravkar Voštana mast 50 en jezik forumih. Torej, kaj za prevode? Ne pozabite, da bo to zelo drago za vas - 50 dovoljenj za vBulletin in morda drugih plačanih plugins. Prav tako bo 50 plošče porabijo veliko več sredstev (CPU, spomin).

Tudi v primeru, da imate 50 neodvisnih plošče - ustvarite 50 različnih skupnostih. Z vBET boste imeli prednost že obstoječih skupnosti povezati z ljudmi, ki uporabljajo druge jezike ... vBET je dobra ideja:)

Alpha
28-06-11, 16:36
žal pa ni tako enostavno. Imam nemškega foruma, ki ima 1,5 milijona delovnih mest. Te napotitve so seveda na voljo tudi v vseh jezikih na voljo. Tako rekoč podlago kot osnovo. Vem, da sem lahko 50 novih forumov edini razlogi, da nima smisla. Kaj moram izprazniti 50 novih forumov razloge, če pa imam 1,5 milijona objave kot vsebine? Ampak samo v enem jeziku ;) Ta vsebina je dejavnik, ki računi se lahko razmnožuje v različnih jezikih prevodu. Samo 100x bolje deluje na ločenih področjih, na katerih je odbor nato samostojno uredijo lahko še naprej razvijati. Prvi strošek je drugotnega pomena. Nemška forum ima manj stroškov strežnika 100-200 **** zaslužijo. Če je kopija v angleščini dostojanstvo doseže celo 10%, da bi še vedno dobičkonosna. Ni forumih o novih stroškov strežnika na obstoječih strežnikov neizkoriščenih imajo dovolj rezerve. To bi bilo samo stroški licenciranja. Tudi jaz nočem 50 forume naenkrat vedno posebno ena z drugo ;), ampak mislim, da sem našel rešitev. V htaccess

#RewriteRule ^([^/]*)$ http://www.englisch.com/en/$1 [R=301,L]


Morajo delovati. Ampak nazaj na temo OK, bom jaz poskusil najti nekoga, ki se lahko vključijo po forumih URL v kazalo. Potem bom kupil VBET. Hvala za pomoč ;) in se vam zahvaljujem za to veliko programa

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1