PDA

View Full Version: Support?



Cybershaolin
07-12-09, 03:19
Jaz sem se spraševala, če je vBET? Št odgovore na nekaj mojih vprašanj, saj je nekaj dni. Ponavadi, boste odgovorili na naša vprašanja hitreje kot to.

Jaz bi predlagal, da objavite temo, če imate na dopust za nekaj dni, da bi vedeli, kaj vaši člani (še posebej za plačan prevod uporabnikov ...)

vBET
19-12-09, 23:20
Great predlog. Mi se bomo potrudili, da bi odgovore zelo hitro:)

Kolbi
21-12-09, 18:29
Če je VLT. tudi to, da vozovnico sistem?

vBET
22-12-09, 01:20
V tem trenutku ponujamo celotno vBET podporo tem forumu. Torej si ustvariti nove vozovnice ustvarjanju novih nit v oddelkih Bug Poročilo ali rešitve težav:) Če bo vse ključnega pomena podatki, potrebni za zagotavljanje podpore vas bomo prosili, da ga pošljete kot zasebno sporočilo.

Michael
24-12-09, 22:18
Estoy probando ESTO

tool
23-01-10, 15:59
Zahvaljujemo se vam za zanimiv blog

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 brings automatic translations