PDA

View Full Version: Rešeno Spreminjanje jezika kodo v mesto vprašanje.



Taurus
10-05-11, 04:58
To vprašanje je bilo me moti že dolgo časa. Zakaj, če, recimo, da je član izbral napačen jezik, in vnesli nekaj, in ga objavil, ne morem urediti jezikovno kodo ročno v post? Ko sem ga urediti, recimo, "BG", da "th", ni pomembno. Jezik le ostaja enaka v post.

kamilkurczak
10-05-11, 18:33
hello,

Taurus, kot sem razumel - to delovno mesto ni prevedena. Seveda si lahko urediš in dal kodo v drugem jeziku?
Ne pozabite, da če ste še vedno prizadevanje, da bi napačno kodo lang - še ni prevedena.
Lahko test z uporabo google objave jezik - samo uporabo prevajalec, ki jih google (anslate.google.pl) in se "našli jezik" možnost. Po tem - dati dober kodo jezika znotraj post.

Če še vedno ni dobro - prosim prilepi tukaj url s to delovno mesto.

Thanks

Taurus
11-05-11, 03:57
Ne morem spremeniti kodo jezika. Sem zelo prepričan, da je pravi jezik kode preveč. Toda vsako mesto, ki je bila prvič narobe, in nato urejeni tako, da vstavite pravilno kodo jezika, prav tako ne bo vodila.

Tukaj je post:

Windows 7 Teme: World of Warcraft, ki jih TheBull - Page 8

To je v tajskem jeziku, in celo urejanje na tajsko naredi nobene razlike. Ostaja samo neprevedeno.

kamilkurczak
11-05-11, 19:03
desno - to je tajska.
Taurus prosim, da mi račun z dostopom do objave izdaja - I bo preveril sam.
Thanks

Taurus
12-05-11, 00:42
Prijava PM'd podrobnosti. Hvala Kamil.

kamilkurczak
12-05-11, 15:22
ok, hvala - bom preveril za vas in reševanje

Taurus
12-05-11, 16:12
Hvala Kamil. Zdaj, zakaj je moj post zgoraj dobil nekaj zastav in kaj ne. "Malezija"???

Moja privzeti jezik nastavljen na angleščino. Zakaj je moj prispevek zgoraj kažejo drugače?

kamilkurczak
12-05-11, 22:47
hello,

Bil sem na vaši strani - To izgleda kot vprašanje s cache bazo podatkov. jezikovne spremembe niso povzročile sprememb v zbirki podatkov predpomnilnika.
Verjetno je šlo za eno napako, ker sem naredila test sporočilo na vašem forumu in everythings deluje dobro (post edit itd.) - Ne to sporočilo se izbriše seveda.

Za to eno delovno mesto, ko vsaka izdaja to delovno mesto, je cache v bazi podatkov ni bila prepisana
Zdaj - izgleda, da rešiti - poleg enotnega žiga (kot prostora), je prisiljena ponovni vstop v bazo podatkov predpomnilnika (seveda sporočilo je še vedno v prvotni obliki - lahko preverite - samo edit post). In po tej ponovni vstop, je vaš post prevedena dobro.

V tem trenutku ne morem razložiti, kaj je narobe s to eno samo napako - morda začasno pomanjkanje povezave z google.
Če se to zgodi še enkrat in če jih lahko reproducira ta bug še enkrat - samo opisuje to korak za korakom in bom poskusil, da jo reproducira na moj test forumu in reševanje.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1