PDA

View Full Version: vBET Affiliate Program se je začel + boljšo podporo



vBET
05-12-10, 15:25
Hello

Danes smo začeli vBET Affiliate Program - zdaj lahko zaslužite z nami. Lahko dobite 10% nakupov obliki, ki jih vaš napotitev. Oglejte si tukaj za več podrobnosti

Želim tudi, prav tako sporočamo, da se začne naslednji vikend bomo uradno dala podporo ob koncu tedna:) Do sedaj smo bili dejavni tudi ob vikendih, še vedno ni bilo nujnih primerov, rešenih ob ponedeljkih in enkrat medtem ko nekateri vikendi so bili brez podpore.

Do naslednji vikend, bo vsak vikend bomo dali podporo:) Vsaj en član naše ekipe bo na voljo ob sobotah in nedeljah (razen ob praznikih, vendar pa bo pokrival tudi to, ko smo jih goji več):) To je še vedno ni 24 / 7 podporo, vendar je bolje in bolje, in mi smo veseli, da bomo lahko zajema več v koledarju, da vas podpira:)

Uživajte vBET! :)

vBET
07-01-11, 13:27
Hi,

Mateusz najti drug način in ni več del našega osebja. Začeli bomo novo zaposlitev kmalu.
Zaradi tega nekaj časa ni mogoče pokriti vse vikende. Mi se bomo potrudili odgovoriti na najpomembnejša vprašanja, ob koncu tedna, vendar pa ne zagotavljajo zdaj. Mi bo šel nazaj za pokrivanje vseh koncih tedna, ko bomo pripravljeni za izdelavo klobukov spet - upam zelo kmalu:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.10.1