PDA

View Full Version: Rešeno Kako sem lahko prepričan, je splazil sem?



garyopa
30-11-10, 16:56
Zanima me, če obstaja način, da ugotovimo, če moje strani se pravilno zlezla v vseh različnih jezikih?

Jaz teče velika mešanica programske opreme, Vbseo, vBulletin v3.8.6, Vbadvanced, in seveda vBET v3.5

In imam svojo spletno stran vse nameščene znotraj "forumi" nič imenik v root.

Imam vse moje redirects delovnih mislim, tako da lahko ljudje brskanje stran z novicami (cmps_index.php) fino v različnih jezikih, in glavni forumih (index.php) v redu.

Ampak kako lahko preverim, če je svet počasi plazil vse moje 500.000 url je (ki so bili prvotno v angleščini, je zdaj vse v različnih jezikih, tako na prvi strani (cmps_index) in forumih niti.

Moram še namestiti najnovejše kazalo Vbseo v3.0, želim, da se prepričajte, da vse deluje v redu, nato pa poglej dobili, da je v mešanici programske opreme brez težav.

mateuszr
01-12-10, 09:35
Nisem prepričan, če je to, kar iščete, ampak poskusite Google Webmaster Tools (www.google.com/webmasters/tools/).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1