PDA

View Full Version: Že storili vBET med registracijo v vB4 uporablja tabelah



StarBuG
08-11-10, 21:03
Hi

V obrazec za prijavo na vBulletin 4.x series vBET uporablja tabele za jezikovne možnosti iz izbral.

vB4 je miza brezplačno in poleg bug, da je ena opcija jezik postavljen na levi strani, kjer bi samo nastavitev imena se ne sme uporabljati tabele.

Ne najdem strani predlogo ali kodo, kjer je "vbet_language_options" opredeljena, tako da lahko spremenim sam.

Prosimo, da popraviti, ki ne uporablja tabel na vB4

Najlepša hvala

StarBuG

vBET
09-11-10, 12:32
Hi

Pravzaprav je generacija možnosti privzetega jezika za prijavnico hardcoded v / includes / vbenterprisetranslator_functions_hooks.php v funcition vbet_register_form_complete.

Z uporabo ustreznih HTML strukture, ni napaka. Prav tako ni težav, saj vse deluje v redu. Tako sem premakniti to funkcijo zahteva oddelek.

Prosimo, upoštevajte, da je najboljša stvar, uporabiti pravo orodje za pravo delo. Predstavljamo jezikovnih možnosti v stolpce in te mize so pravo orodje. Obstaja absolutno nič narobe v tem, da je v redu.

Prav tako ni res, da je vBulletin 4.x brez tabel - jih uporablja to veliko. Samo prosimo, pojdite na vaš Admin CP in predloge si za mizo <...

V tem trenutku je ta sprememba zahteva zavrnjena, ker sprememba, ki daje dodatno vrednost. Če imate konkretne predloge, kako bi ga radi imeli bomo lahko to še enkrat razmisli. Še vedno vas prosimo, ne pozabite, da uporaba ustreznih HTML struktur ni napaka:)

StarBuG
09-11-10, 13:45
99% vseh styling v uporabniški vmesnik ne uporablja tabel.
V prijavnico le vBET del je z uporabo tabel.
vBulletins registracija možnosti so prikazane s pomočjo CSS.

Poleg tega, da je še vedno žuželka, ki je en jezik možnost prikazan na levi strani
kjer bi samo naslov nastavitev.

Če ne upoštevati odstranjevanje uporabo tabel vsaj popraviti zaslon vprašanje
en jezik beeing prikazan na levi strani pod imenom nastavitev.

Oglejte si tukaj za demo problema: Bei Patientenfragen.net - wir haben die Antworten registrieren (http://www.patientenfragen.net/register.php)


Hvala

StarBuG

vBET
09-11-10, 18:03
Prosimo, upoštevajte, da se prikaže, kot je ta v namen. Večina uporabnikov uporablja vseh 52 jezikov, in ga želite prikazati v 4 stolpcev, zato smo ga prikažete v celoti na voljo prostor, da bi bilo fit tam.

Kakorkoli že - mi pa bomo preverili, kako bo videti, ko bo dana le v 2. stolpcu (kot druge možnosti in opisi) in najmanj bomo vam dobili namige, kako to spremeniti:)

StarBuG
09-11-10, 18:29
Hvala vam.

Veselimo se popraviti.

Jaz sem perfekcionist, ko gre za moje forume in nekaj manjših, kot je to moti me veliko: p

kamilkurczak
10-11-10, 14:04
Hello starBug,

Imam namig za vas. Moral bi dal našo mizo v <div class="rightcol"> </ div>

Kaj morate storiti?
1. naredite kopijo te datoteke: forum root / includes / vbenterprisetranslator_functions_hooks.php

2. Najdi v tej datoteki

function vbet_register_form_complete(&$customfields_profile, &$show) {
3. v tej funkciji najdete:

$vbet_language_options = '<table class="multifield group" cellpadding="4" cellspacing="1" border="0"><tr>';
in zamenjajte z:

$vbet_language_options = '<div class="rightcol"><table class="multifield group" style="width: 100%" cellpadding="4" cellspacing="1" border="0"><tr>';

4. v tej funkciji najdete:

$vbet_language_options .= '</tr></table>';
in zamenjajte z

$vbet_language_options .= '</tr></table></div>';

IZDAL
dobro izgleda sedaj bodo tako vključene v naslednjo SPROŠČANJE

Thanks

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1